relacje na żywo zielona fabryka
Aktualności,  Przy Kawie

Na żywo z Zielonej Fabryki

Macie ochotę zajrzeć za kulisy Zielonej Fabryki? Zapraszamy Was na naszą pierwszą relację live prosto z Zielonej Fabryki! Poprowadzi ją dla Was znana z Instagrama Madlen Fox.

#MojaZielonaFabryka to nasz nowy cykl wydarzeń, w których chcemy przybliżyć Wam zarówno nasze wyjątkowe miejsce, jak i produkty, które znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnie, jak i online. Zielona Fabryka to nie tylko kwiaty, lecz także wyjątkowe dekoracje do domu, oryginalne meble i dodatki i to postaramy się przybliżyć Wam w naszych relacjach.

Dla oglądających nasze transmisje na żywo na Facebooku czy YouTube nie zabraknie rabatów nawet do 25%, konkursów i innych akcji z nagrodami z Zielonej Fabryki!

Pod hashtagiem #MojaZielonaFabryka znajdziecie także konkurs na Instagramie, w którym do wygrania są bony podarunkowe na zakupy w naszym sklepie. Więcej o tej akcji przeczytacie tutaj.

#MojaZielonaFabryka będzie cyklicznym wydarzeniem – już teraz dajcie nam znać, co chcielibyście zobaczyć w kolejnych naszych relacjach na żywo.

Na pierwszym live widzimy się w poniedziałek 18 maja o 19:30. Do zobaczenia online!

 

Dołącz do nas w social media, aby nie przegapić relacji!