Dla firm

Dla firm

Oferta dla firm

Oferujemy elastyczną współpracę dla Twojej firmy. Bez wiążących umów, z usługami szytymi na miarę i błyskawiczną realizacją. Nieważne czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy większe przedsiębiorstwo.

Twój pracownik obchodzi jubileusz? Zaopatrzymy Cię w kwiaty z dostawą do biura!
Szukasz wyjątkowych upominków świątecznych dla kontrahentów? Zaproponujemy niebanalne rozwiązania.

A może potrzebujesz, aby ktoś profesjonalnie zajął się Twoimi roślinami? Skontaktuj się z naszym opiekunem biznesowym i współpracuj z najlepszymi!

Kwiaty okolicznościowe

Twój pracownik bierze ślub, odchodzi na emeryturę, awansuje - to okazje, w której wypada wręczyć kwiaty. Te towarzyszą nam także w smutnych momentach - np. przy pożegnaniu, kiedy kupujemy kwiaty, wieńce i wiązanki pogrzebowe Gniezno. Oferujemy dla Twojej firmy kwiaty okolicznościowe - przygotowujemy piękne kompozycje kwiatowe, w tym flower box na każda okazję. Abyś nie musiał tracić czasu, oferujemy także pocztę kwiatową i dostawę kwiatów na terenie Gniezna i okolic, we wskazane przez Ciebie miejsce. Do kwiatów - jeśli tylko masz takie życzenie - przygotowujemy także okolicznościowe kartki i liściki oraz dobieramy drobne upominki.

Dekoracje biur

Przestrzeń, w której pracujemy ma duże znaczenie - w końcu w pracy spędzamy znaczną część życia. Warto zadbać więc o atmosferę w biurze. Odpowiednio zaaranżowane biuro sprzyja efektywniejszej pracy, a drobne dekoracje biura stwarzają, że przychodzi się do niego z przyjemnością. Oferujemy stworzenie indywidualnych dekoracji biura, w tym także okolicznościowe dekoracje biura na święta, dekoracje jesienne do biura, dekoracje wielkanocne do biura. Naszą specjalnością są kwiatowe dekoracje biur, w tym także regularny serwis kwiatów, tak abyś Ty mógł skupić się na pracy i cieszyć się pięknie zaaranżowaną przestrzenią - nie tylko w domu, ale i miejscu pracy.

Serwis kwiatów

Kwiaty w biurze przynoszą same zalety. Nie tylko pięknie dekorują przestrzeń, ale i wpływają na naszą wydajność i efektywność w pracy. Zieleń wspomaga naszą koncentrację, a także pomaga się zrelaksować. Kwiaty doniczkowe w biurze wprowadzają także miłą atmosferę. W szczególności polecamy kwiaty oczyszczające powietrze w biurze - zieleń nie tylko dekoruje wnętrza ale dezaktywuje wiele toksyn i fal, nawet dym tytoniowy i smog elektromagnetyczny. Dodatkowo niweluje niekorzystne działanie alergenów i drobnoustrojów. Z wielką przyjemnością wyręczymy Cię i kompleksowo zajmiemy się roślinnością w Twoim biurze. Oferujemy wybór odpowiednich kwiatów do biura oraz regularny serwis, tak abyś nie musiał martwić się o zieleń. Nasz serwis kwiatów Gniezno i okolice obejmuje.

Donice samonawadniające

Dokładasz wszelkich starań i wkładasz sporo wysiłku by w Twoim domu i biurze cieszyć się pięknymi kwiatami? Jednocześnie nie masz komu powierzyć opieki nad zielonymi pięknościami?

Daj się wyręczyć i wybierz donice z systemem samonawadniania marki Lechuza. Wskaźnik poziomu wody pozwoli Ci kontrolować poziom nawadniania. Donice samonawadniające łatwo uzupełnia się je wodą (i płynnymi nawozami) i nawet przez 12 tygodni (w zależności od wielkości donicy) nie musisz pamiętać o podlewaniu kwiatów w domu czy biurze, bo system zrobi to za Ciebie!

Donice samonawadniające Lechuza to niezwykła wygoda, gdyż na dłużej możesz zapomnieć o podlewaniu kwiatów. Żyjąc w pośpiechu może zdarzyć się, że zapomnisz o podlewaniu, a dłuższa nieobecność w domy czy biurze wpłynie na kondycję Twoich roślin. Z donicami samonawadniającymi system wyręczy Cię, a rośliny same pobiorą odpowiednią ilość wody i substancji odżywczych, aby cieszyć oko bujnym wzrostem i pięknym wyglądem. Takie rozwiązanie jest świetne nie tylko do zastosowania w domu czy mieszkaniu, ale także w biurach, sklepach i wszelkich pomieszczeniach usługowych. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak działają donice samonawadniające? Sprawdź w artykule https://zielonafabryka.pl/deco/donice-samonawadniajace

Upominki dla pracowników

Drobne prezenty dla pracowników to idealny sposób na wyróżnienie, upominek świąteczny czy dodatek do awansu. Upominki dla pracowników pozwalają budować pozytywny wizerunek firmy i często są miłym gestem - także przy okazji pożegnania pracownika czy podziękowania np. dla szefa. Oferujemy Tobie pomoc w skomponowaniu ciekawych, niesztampowych i oryginalnych upominków, które ucieszą każdego. Mogą być to kosze prezentowe z wybranymi przez Ciebie dekoracjami, kompozycje kwiatowe, w tym Flower Box, drobne upominki do domu, których setki znajdziesz w Zielonej Fabryce.

Upominki dla klientów

W Zielonej Fabryce znajdziesz całą gamę pomysłów na prezent. Oferujemy pomoc przy wyborze upominków dla klienta. Te wręczamy z różnych okazji - jako podziękowanie za współpracę, wyraz sympatii czy prezent dla klienta na święta. Upominki dla klienta pozwalają zwrócić uwagę na firmę i wyróżnić się na tle konkurencji. Prezenty dla klienta są świetnym sposobem na utrzymanie relacji biznesowych - to niezobowiązujący prezent, świadczący dobrze o przedsiębiorstwie. Przygotowujemy na zamówienie specjalne kosze prezentowe Gniezno - także kosze prezentowe z dostawą, kosze z alkoholem. Wykonujemy także dekoracje z żywych kwiatów czy roślin. Przygotujemy za Ciebie zarówno większy prezent jak i mniejsze upominki w niewielkim budżecie. Ogranicza nas tylko... wyobraźnia!

Współpraca z Zieloną Fabryką to:

Szybka realizacja

szybka realizacja na telefon

Indywidualne rozwiązania

indywidualne rozwiązania
i oryginalna oferta

Współpraca

współpraca z opiekunem
biznesowym

Kontakt

Telefon stacjonarny:
+48 61 428 29 00

Telefon komórkowy:
+48 600 224 524

Wyślij wiadomość