Post

Świętuj Dzień Matki z Zieloną Fabryką. Nie czekaj na ostatnią chwilę. Już dziś pomyśl o prezencie

 

Niedługo będziemy obchodzić jedno z najpiękniejszych świąt w roku. 26 maja przypadka Dzień Matki. Dzień, w którym mamy okazję podziękować naszym Rodzicielkom za codzienną troskę, miłość i trud wychowawczy. Zapewne wiele Matek otrzyma tego dnia od swoich pociech własnoręczne zrobioną laurkę, inne kwiaty a jeszcze inne upominki. Warto o tych wszystkich sprawach  pomyśleć trochę wcześniej, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. 

Nasze Mamy są różne. Niektóre cenią sobie tradycjonalizm i 26 maja najbardziej ucieszy ich prezent w postaci kwiatów, inne bardziej nowoczesne i lubią być zaskakiwane przez swoje dzieci. Torba, piękny kubek, poduszka a nawet lustro – wszystko to dane od serca może sprawić wielką radość. Podpowiemy Wam, co w zależności od tego jakim budżetem dysponujecie, wybrać. 

 Jeżeli Wasz Mamy lubią kwiaty proponujemy alternatywę do tradycyjnego bukietu, czyli Flower Box – kwiaty w pudełku. To oryginalna propozycja, która w Zielonej Fabryce może być skomponowany z dowolnie wybranych przez Ciebie kwiatów – w kolorze i stylu, jaki pasuje do obdarowywanej osoby. Unikatowe i eleganckie pudełka naszych Flower Boxów wykonane są z aksamitnego w dotyku materiału i ozdobione złotym logo Zielonej Fabryki. Flower Boxy Zielonej Fabryki występują w różnych kolorach i wielkościach. Kompozycja kwiatowa ułożona w pudełku nie wymaga wazonu, codziennego zmieniania wody, podcinania końcówek czy specjalnej pielęgnacji. Nawet gdy kwiaty po czasie już zwiędną, eleganckie pudełko może posłużyć do przechowywania drobiazgów i wciąż być ozdobą domu. 

Inną propozycją jest Wieczna Róża,  który zostanie z osobą obdarowaną na dłużej, będzie przy tym przywoływać miłe wspomnienia oraz stanowić piękną dekorację przestrzeni. Kwiat ten może być rozmaicie komponowany – popularne są: wieczna róża w szkle, wieczna róża w pudełku , wieczna róża pod kloszem, oraz z napisem love. Wieczna Róża może był długa lub krótsza, występuje w bogatej kolorystyce. To, co jest tak niezwykłe to to, że wieczna róża podarowana bliskiej osobie stanowi wielką wartość sentymentalną i przypomina o drugiej osobie. Kwiat ten nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji, ani wody czy słońca.

Jeżeli tego dnia nie będziecie mogli osobiście pojawić się u waszych Mam, nic straconego. Dzięki Poczcie Kwiatowej, wyślecie wybrany bukiet w dowolne miejsce w Polsce a nawet na świecie. 

Jeżeli chcielibyście w tym roku sprawić swoim Mamom prezent, który zostanie z nimi na dłużej i dysponujecie budżetem do 50 złotych, wierzcie nam – to żaden problem. Za tę kwotę w Zielonej Fabryce spokojnie znajdziecie atrakcyjny upominek. Może to być chociażby ozdobny, porcelanowy kubek lub też ozdobne lustro ze złotą ramkę. Inną naszą propozycją jest elegancka, drewniana szkatułka, w której znajduje się wosk zapachowy. Natomiast  dla miłośniczej innowacyjnych rozwiązań proponujemy donicę z terakoty. 

Jeżeli posiadacie budżet w wysokości około 100 złotych pomyślcie o złotej ramce na zdjęcia, do której włożycie waszą wspólną fotografię lub też o pięknie wykonanej  szkatułce, która ozdobi pokój najbardziej wymagającej Mamy. Podobnie, zresztą jak poduszka czy złoty wazon w kształcie liścia, który będzie pasować zarówno do wnętrza w stylu klasycznym jak i nowoczesnym czy prowansalskim. Do takiego wnętrza niewątpliwie pasować będzie również zestaw wazoników i świeczników Blue. 

Idealnym prezentem w cenie 150 złotych będzie misa Linzy Brown antiqua flower czy też  torba koszyk, do której Wasze Mamy będą mogły włożyć dużo potrzebnych rzeczy. Dla miłośniczek papug proponujemy figurki z tymi ptakami, natomiast dla fanek stylu Etno mamy cudowną eko poduszkę w ten deseń. 

Niezwykle ozdobny i minimalistyczny zegar to propozycja dla osób, które na prezent chcą przeznaczyć około 200 złotych. Miłośniczki wyrazistych, kwiatowych zapachów na pewno ucieszą pałeczki zapachowe Floral Arabia. Ciekawą propozycją jest również złote, wiaderko do lodu lub pękate lampiony. 

To tylko część naszych propozycji. Po więcej zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się na ulicy Wrzesińskiej 44. Powiedzcie nam, jakim budżetem dysponujecie i co lubi Wasza Mama,  a dokonamy wszelkich starań, aby pomóc Wam wybrać odpowiedni prezent. Jeżeli macie już sprecyzowane plany w tym temacie zapraszamy do naszego sklepu online.