Poczta Kwiatowa Gniezno

Chcesz sprawić najbliższym wyjątkowy prezent albo podziękować w niecodzienny sposób? Idealnie w tej roli sprawdzi się nasza Poczta Kwiatowa Gniezno! A do tego, co w dzisiejszych czasach, gdzie nadal walczymy z szerzącą się pandemią, jest bardzo ważne – to bezpieczny sposób na dostarczenie pięknych kwiatów pod wskazany adres. Poczta Kwiatowa Gniezno Zielona Fabryka oferuje wysyłkę za pośrednictwem naszej kwiaciarni w Gnieźnie. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym doręczy bukiet we wskazane miejsce w wybranym przez klienta terminie. Wybierz szybkie rozwiązanie Twojej sprawy! A najpierw przeczytaj, jak to działa. 

Poczta kwiatowa – jak to działa?

4 godziny – właśnie tyle zajmuje nam wysyłka świeżych, pięknych kwiatów do dowolnej miejscowości. Granice nie mają dla nas znaczenia – możesz wysyłać ulubione bukiety w dowolny zakątek świata! Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Na terenie Gniezna i okolic kwiaty dostarczane są bezpośrednio z naszego salonu. Masz pewność, że zamówione kwiaty będą dostarczone na czas a jakość na najwyższym poziomie. W bardziej odległe miejsca wysyłamy bukiety i prezenty za pośrednictwem międzynarodowej sieci kwiaciarni Poczta Kwiatowa.

Wygodnie i bezpiecznie – to dziś liczy się najbardziej. Masz pewność, że kwiaty zostaną dostarczone pod wskazany adres, a przy tym ograniczasz możliwość kontaktu z osobami trzecimi. Poczta kwiatowa zyskuje na popularności, jako forma podziękowań dla np. lekarzy, nauczycieli, czy rodziny. To również świetny pomysł na sprawienie prezentu solenizantom czy jubilatom w dniu, w którym nie może Cię przy nich być, a oni obchodzą swoje święto. 

Co ważne, nie ograniczamy się tylko do terenu pierwszej stolicy Polski, Gniezna. Kwiaty za naszym pośrednictwem dostarczamy także poza miasto. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego.

Krok 1 – Jak zamawiamy kwiaty?

Zamówienia ulubionych kwiatów możesz dokonać na dwa sposoby:

  • stacjonarnie
  • online

Jeśli mieszkasz w pobliżu lub masz ochotę na mały spacer i sprawdzenie „na żywo” pięknych bukietów, zapraszamy do naszej kwiaciarni pod adresem: Gniezno, ul. Wrzesińska 44. Za zamówienie na miejscu możesz zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą.

Natomiast jeśli preferujesz pozostanie w domu, to mamy dla Ciebie przygotowaną możliwość dokonania zamówienia online za pośrednictwem naszego sklepu internetowego: Zamów Kwiaty Online.

Niezależnie od tego, na którą formę się zdecydujesz, rezultat zawsze jest ten sam – piękny kwiaty i uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Krok 2 – Koszt dostawy

Płatności dokonuje się za wybrany bukiet, wieniec lub kompozycję zamówiony zamówiony za naszym pośrednictwem. Do całkowitych kosztów doliczyć trzeba koszty dostawy, które ustalamy indywidualnie z klientem po uprzednim kontakcie.

Zalety poczty kwiatowej

Poza tym co oczywiste – czyli cudownym bukietem wymarzonych kwiatów i radością dla tych, którzy tym prezentem zostaną zaskoczeni, to duża wygoda. Nie musisz nawet wychodzić z domu, by dokonać zamówienia. Nasi konsultanci, floryści najlepsi z najlepszych, pomogą Ci w wyborze idealnego bukietu, wiązanki, czy czego tylko zapragniesz. Nawet jeśli do końca nie wiesz czego chcesz, spokojnie pomożemy Ci się zdecydować i dokonać odpowiedniego wyboru. Podziękowanie za opiekę, urodziny, imieniny, narodziny dziecka i wiele wiele innych świąt i okazji, które zasługują na odpowiednie uczczenie – na każde z nich znajdziemy idealne kwiaty. Zamawiając u nas masz pewność, że najlepszej jakości kwiaty będą dostarczone na czas!