Poczta Kwiatowa Gniezno

Poczta Kwiatowa Gniezno Zielona Fabryka oferuje Państwu wysyłkę kwiatów za pośrednictwem naszej kwiaciarni w Gnieźnie. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym doręczy bukiet we wskazane miejsce w wybranym przez klienta terminie. Wybierz szybkie rozwiązanie Twojej sprawy.

Poczta Kwiatowa

Poczta Kwiatowa Gniezno Zielona Fabryka oferuje wysyłkę świeżych kwiatów do dowolnej miejscowości nawet w ciągu 4 godzin. Wyślij kwiaty za naszym pośrednictwem w dowolny zakątek świata. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Na terenie Gniezna i okolic kwiaty dostarczane są bezpośrednio z naszego salonu. Masz pewność, że zamówione kwiaty będą dostarczone na czas a jakość na najwyższym poziomie. W bardziej odległe miejsca wysyłamy bukiety i prezenty za pośrednictwem międzynarodowej sieci kwiaciarni Poczta Kwiatowa

Poczta Kwiatowa Wielkopolska

Nie ograniczamy się tylko do terenu pierwszej stolicy Polski, Gniezna.  Kwiaty za naszym pośrednictwem dostarczamy także poza miasto. Działamy na terenie województwa wielkopolskiego.

Jak możesz zamówić wysyłkę kwiatów?

Jak możesz zapłacić za przesyłkę kwiatów?

Stacjonarnie (kwiaciarnia Gniezno, ul. Wrzesińska 44)

  • gotówką
  • kartą płatniczą

Online – Zamów kwiaty online

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego: Zamów Kwiaty Online

Koszty dostawy

Płatności dokonuje się za wybrany bukiet, wieniec lub kompozycję zamówiony zamówiony za naszym pośrednictwem. Do całkowitych kosztów doliczyć trzeba koszty dostawy, które ustalamy indywidualnie z klientem po uprzednim kontakcie

Zamawiając u nas możecie być Państwo pewni, że najlepszej jakości kwiaty będą dostarczone na czas!