• Aktualności,  Przy Kawie

  Zielona Fabryka Plecie Wianki

  W niedzielę 18 marca zapraszamy duże i małe dziewczynki na przymiarkę wianków komunijnych jak i ślubnych. Od godziny 9 do 16 będziecie mogli przymierzyć wianki, złożyć zamówienie z 10% rabatem oraz zrobić sobie piękne pamiątkowe zdjęcie. Startujemy już od soboty. Zapraszamy wszystkich na ciacho i kawę ale przede wszystkim na zakupy świąteczne. W tym roku Wielkanoc obchodzimy bardzo wcześnie a więc spieszymy z propozycjami na nadchodzący sezon! Zapraszamy was serdecznie.

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Wiosna 2014 z Klubem Zielonej Fabryki

  Mamy już dość zimy i ponurej pogody! Zielona Fabryka postanowiła, wraz ze swoimi Klubowiczami, zaprosić Wiosnę. 6 kwietnia o godzinie 15.00 w Zielonej Fabryce przy ul. Wrzesińskiej 44 przywitamy wiosnę. W programie m.in.: pokaz florystyczny, kiermasz roślin wiosennych oraz specjalne rabaty. Dobra kawa, słodkie co nieco, pokaz florystyczny, na którym prezentowane będą najnowsze wiosenne trendy, kiermasz kwiatów doniczkowych, świetne rabaty na wszystkie zakupy… i wiele innych atrakcji i niespodzianek. Ale przede wszystkim możliwość spotkania w przemiłej atmosferze jeszcze przed świątecznym zabieganiem. Zaproszenia do odebrania w punktach Zielone Fabryki: ul. Wrzesińska 44 oraz Kaufland ul. Roosevelta. Do zobaczenia!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Zima 2013 z Zieloną Fabryką

  Zielona Fabryka zaprasza 8 grudnia o godz. 15.00 wszystkich swoich klubowiczów i sympatyków na specjalny pokaz florystyczny. Tego dnia przygotowano również kiermasz gwiazdy betlejemskiej. Floryści zaprezentują najnowsze trendy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Przyjdź i przekonaj się jak pięknie mogą wyglądać świąteczne stroiki i dekoracje. Tradycyjnie będzie można skosztować pysznego domowego ciasta i dobrej kawy. Tego dnia dla wszystkich klubowiczów Zielona Fabryka przygotowała specjalne rabaty i promocje. „Zima z Zieloną Fabryką” to także największy wybór gwiazdy betlejemskiej, prosto od producenta. Poza pokazem florystycznym będzie można dowiedzieć się, jakie są najnowsze zimowe trendy i zobaczyć jak pięknie może wyglądać wigilijny stół. Przyjdź i poczuj świąteczny klimat z Zieloną Fabryką. Zaproszenia można…