• Aktualności,  Przy Kawie

  Zielona w czasach koronawirusa

  Kochani 💚 Nie siejemy paniki! Staramy się, aby zakupy odbywały się w możliwie komfortowych warunkach dla naszych Pracowników jak i Klientów. Chcemy więc zminimalizować kontakt i skrócić czas oczekiwania na zamówienie. ⏳ Cały czas możecie korzystać z naszej pełnej oferty. Rekomendujemy jednak, aby wcześniej składać zamówienia telefonicznie ☎️ lub korzystać z naszej 🌸 Poczty Kwiatowej 🌸 z dostawą na terenie Gniezna i okolic. Sklep internetowy działa bez zmian. Wszystkie zamówienia będą sprawnie i na bieżąco realizowane. Stacjonarnie, w miarę możliwości prosimy także o płatność kartą. 💳 Dziękujemy za wyrozumiałość i przesyłamy uściski! 🍀

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Dzień Matki 2015

  Nie ma drugiej tak bliskiej osoby na świecie jaką jest MAMA. Właśnie dla nich, z okazji ich święta przygotowaliśmy bogata ofertę bukietów, kompozycji i upominków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kilkadziesiąt kuponów rabatowych na zakupy w Zalando. Zrób zakupy za minimum 40 zł w Zielonej Fabryce, a dostaniesz od nas kupon o wartości 40 zł ważny do 31.07.2015r. Zamówienie na Dzień Matki można dokonywać już teraz osobiście w naszych salonach lub telefonicznie 61-428-29-00. Pamiętajcie o możliwości wysyłki kwiatów przez kuriera!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Dzień Matki 2013 czyli w języku suahili – Siku ya Mama

  Jak co roku, specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę na Dzień Matki. Wszyscy którzy wcześniej zamówią bukiet mogą liczyć na specjalne rabaty – podane na plakacie. Ponadto dla tych którzy nie mogą osobiście złożyć życzeń – specjalna oferta na dowóz bukietów pod wskazany adres. Bukiety powyżej 100 zł dowożone będą gratis. Pozostałe opłata 10 zł. Do każdego bukietu w kwocie powyżej 50 zł, dodajemy słodki upominek gratis! Zamów już dzisiaj kwiaty dla swojej Mamy. Unikniesz stresu i czekania w kolejce! Zapraszamy do swoich punktów na ul. Wrzesińskiej 44, oraz w Kauflandzie. Oprócz dużego wyboru kwiatów ciętych – kwiaty doniczkowe, upominki, pakowanie prezentów. Zapraszamy!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Najpiękniejszy bukiet dla Mamy

  Bukiet pięknych kwiatów! Mama – najważniejsza osoba w naszym życiu! W jaki sposób wyrazić nasze uczucia jeśli nie poprzez pięknie skomponowany bukiet jej ulubionych kwiatów. Zielona Fabryka z myślą o swoich klientach przygotowała szereg promocji na 26 maja – Dzień Matki. Zamawiając bukiet z gotowych propozycji można zaoszczędzić nawet 30 zł. Dostawy bukietów na terenie Gniezna będą bezpłatne. Dodatkowo do każdego zakupionego bukietu w naszych punktach otrzymacie odżywkę do kwiatów ciętych, oraz bilecik do życzeń gratis! UWAGA! Ceny promocyjne na bukiety obowiązują od 26 (czwartek) do 29 (niedziela). Uwaga! Dowozy gratis tylko 26 maja! Zapraszamy do składania zamówień już dziś, osobiście w naszych placówkach lub telefonicznie!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Do twarzy Ci w kwiatach – Dzień Kobiet

  To stwierdzenie dotyczy wszystkich Kobiet, i dlatego w Dniu ich Święta, wszystkie bez względu na wiek, powinny wyglądać i czuć się „twarzowo”. Nic tak nie poprawia nastroju jak bukiet pięknych kwiatów. I choć niektórzy twierdzą że święto 8 marca jest już przebrzmiałe, to jednak w tym właśnie dniu istnieje wspaniała okazja aby wyrazić swój szacunek Kobietom, bo zazwyczaj nie ma ku temu okazji. Kiedyś były rajstopy i goździk dzisiaj możesz mieć każdy bukiet czy kompozycję kwiatową, jaką tylko sobie wymarzysz. Wszystkie kobiety od najmłodszych do najstarszych uwielbiają otrzymywać kwiaty. Klasyczne eleganckie róże, a może coś bardziej egzotycznego? To, co dla nas jest najistotniejsze dotyczące kwiaciarni, to abyś za każdym razem…