Post

Wymiana kwiatowa. Zapraszamy na stoisko Zielonej Fabryki

Już w niedzielę w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie dla miłośników kwiatów, ogrodnictwa i zielonej przestrzeni. Mowa o pierwszej „Zielonej wymianie kwiatowej”.

Jak zachęcają organizatorzy, jeżeli masz w domu rośliny, z którymi nie możesz się dogadać, a wierzysz, że ktoś inny da im nowy dom to wydarzenie specjalnie dla Ciebie. Impreza jest również dedykowana ludziom, którzy kochają zajmować się kwiatami i z pasją zdobywają nowe, a także chłoną kolejne, istotne informacje na ich temat. Oczywiście mile widziane będą również osoby, które po prostu chętnie się podzielą swoimi „okazami”.

Jeśli jednak nie macie kwiatów na wydanie, a chcecie zdobyć nowy okaz do swojego domowego lasu, zapraszamy na stoisko Zielonej Fabryki. Będziecie mogli tu znaleźć roślinę dla siebie, w promocyjnych cenach oraz dopytać, o to, jak o nią dbać. Więc jeżeli planujecie zakup rośliny antysmogowej albo nie wiecie, jaki kwiat wygrać do sypialni lub też chcielibyście się dowiedzieć, który gatunek będzie wymagał od Was najmniej pracy i poświęcenia – zapraszamy, chętnie Wam pomożemy i doradzimy, co kupić. Na naszym stoisku spotkacie prawdziwego fachowca, który jak mało kto, kocha kwiaty i bardzo lubi się dzielić wiedzą na ich temat.

Zielona wymiana kwiatowa odbędzie się w niedzielę 18 lipca od godziny 16 do 19 na terenie ogrodu Centrum Kultury „Scena to dziwna”.