Post

Wymiana kwiatowa. Zapraszamy na stoisko Zielonej Fabryki

Już w niedzielę w Centrum Kultury „Scena to dziwna” odbędzie się niezwykle ciekawe wydarzenie dla miłośników kwiatów, ogrodnictwa i zielonej przestrzeni. Mowa o pierwszej „Zielonej wymianie kwiatowej”.

Jak zachęcają organizatorzy, jeżeli masz w domu rośliny, z którymi nie możesz się dogadać, a wierzysz, że ktoś inny da im nowy dom to wydarzenie specjalnie dla Ciebie. Impreza jest również dedykowana ludziom, którzy kochają zajmować się kwiatami i z pasją zdobywają nowe, a także chłoną kolejne, istotne informacje na ich temat lub też mają rośliny,. Oczywiście mile widziane będą również osoby, które po prostu chętnie się podzielą swoimi „okazami”.

Jeśli jednak nie macie kwiatów na wydanie, a chcecie zdobyć nowy okaz do swojego domowego lasu, zapraszamy na stoisko Zielona Fabryka. Będziecie mogli tu znaleźć roślinę dla siebie, w promocyjnych cenach oraz dopytać, o to, jak o nią dbać. Więc jeżeli planujecie zakup rośliny antysmogowej albo nie wiecie, jaki kwiat wygrać do sypialni lub też chcielibyście się dowiedzieć, który gatunek będzie wymagał od Was najmniej pracy i poświęcenia – zapraszamy, chętnie Wam pomożemy i doradzimy co kupić. Na naszym stoisku spotkacie prawdziwego fachowca, który jak mało kto, kocha kwiaty i bardzo lubi się dzielić wiedzą na ich temat.
Zielona wymiana kwiatowa odbędzie się w niedzielę 18 lipca od godziny 16 do 19 na terenie ogrodu Centrum Kultury „Scena to dziwna”.