Gwiazdy betlejemskie - poinsecja
Porady,  Przy Kawie

Nasze Gwiazdy Betlejemskie!

Kurtyna w górę dla Gwiazdy Betlejemskiej: ta zima będzie pełna uroku!

Powoli wkraczamy w magiczny czas przedświątecznych przygotowań, czas oczekiwania i nowych nadziei. Szarość codziennego dnia przechodzi w zapomnienie a przyjemniejsza, odświętna strona życia nabiera ważności. Gwiazda Betlejemska pasuje do tego okresu jak żadna inna roślina!

Na czym polega niezwykłość o olbrzymia popularność tej pięknej rośliny?

Nieliczni wiedzą, że Gwiazda Betlejemska to prawdziwa hollywoodzka gwiazda. Ta popularna, kwitnąca zimą roślina ma swoje korzenie na sławnym Hollywoodzkim Bulwarze, w Los Angeles, w Kalifornii.

Nieliczni wiedzą że w mieście Gnieźnie znajduje się największa w produkcja Gwiazdy Betlejemskiej w regionie. Cykl produkcyjny rozpoczyna się już w lipcu. Przez kilka miesięcy troskliwej opieki i starannej pielęgnacji do naszych domów i miejsc pracy trafia najwyższej jakości roślina!

W salonach Zielonej Fabryki oferujemy naszym klientom bardzo szeroki asortyment Gwiazd Betlejemskich. Gwarantujemy ich najwyższą jakość. Aby przez długi czas cieszyć się jej urokiem, należy zastosować się do kilku porad dotyczących pielęgnacji. Gwiazda Betlejemska źle znosi zimno i jest wrażliwa na niskie temperatury. Dlatego podczas transportu powinna być dobrze zapakowana.

Idealnym miejscem dla Gwiazdy Betlejemskiej jest jasne, ciepłe miejsce około 20 stopni. Powinna być chroniona przed bezpośrednim nasłonecznieniem i przeciągami. Gdy jej podłoże jest zbyt suche, powinna być podlewana letnią wodą. Nie lubi stać jednak na mokrej podstawce. Kiedy kwitnie nie powinno się jej nawozić; później każdego miesiąca powinna być podlewana z dodatkiem odżywki.

Gwiazda Betlejemska jak przystało na prawdziwą gwiazdę lubi przyciągać uwagę. Jej naturalne piękno należy podkreślić ozdobnymi, dekoracyjnymi dodatkami. Błyszczące akcesoria, lśniące wstążki, przepiękne materiały i twarzowa biżuteria nie tylko będą właściwym uzupełnieniem, lecz także podkreślą jej pełną wdzięku elegancję. Bijący z niej luksus zapewni niezwykły nastrój i atmosferę.

Zapraszamy do naszych salonów Zielonej Fabryki na ul. Wrzesińskiej 44 oraz w Kauflandzie.