flower box zielona fabryka gniezno
Aktualności,  Porady,  Przy Kawie

„Flower Box” – kwiaty w pudełku jako oryginalny pomysł na prezent

Flower Box to wciąż bardzo modny pomysł na prezent. Sama idea wręczania kwiatów w pudełkach to nadal oryginalna alternatywa dla tradycyjnych bukietów. Moda na Flower Boxy przywędrowała do Europy ze wschodu, a dokładnie z Rosji i Emiratów Arabskich. Ceny boksów w tych krajach zaczynają się od 300 zł, a kończą nawet na tysiącu…

Na naszym krajowym rynku pomysł również się przyjął i jest zdecydowanie tańszy. Choć zarówno wśród Klientów jak i samych Florystów ma tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Wielu uważa, że nic nie zastąpi prawdziwego bukietu z różnorodnych kwiatów lub bukietu z długich róż. To prawda, jednak Flower Boxy to nie zamach na tradycyjną formę podawania kwiatów, a tylko kolejna propozycja i alternatywa.

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

Zalety

W ofercie Zielonej Fabryki także posiadamy Flower Boxy i wiemy, jak wielu Klientów korzysta z takiej formy wręczania kwiatów. Sam pomysł, aby kompozycję kwiatową umieścić w pudełku jest wręcz banalny. A jego efekt? Doskonały!

Kompozycja ułożona w pudełku nie wymaga wazonu, codziennego zmieniania wody, podcinania końcówek czy specjalnej pielęgnacji.

Tekturowe pudełka Flower Boxów z Zielonej Fabryki dostępne są w kształcie walca lub kwadratu, w bogatej palecie barw. Unikatowe i eleganckie pudełka naszych Flower Boxów wykonane są z aksamitnego w dotyku materiału i ozdobione złotym logo Zielonej Fabryki. Można je wypełnić kwiatami tylko do krawędzi – wówczas pudełko zamyka się niczym prezent-niespodzianka. Można nie skorzystać z wieczka, tak, aby kolorowe główki kwiatów wystawały ponad jego brzegi.

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

Praktyczne rozwiązanie

Flower Box to niezwykle praktyczne rozwiązanie. Niejednokrotnie osoba obdarowana kwiatami, nie ma ich gdzie wstawić. Bukiet ląduje wówczas w pierwszym lepszym naczyniu lub pustym słoiku. Dobrej jakości box, wygląda rewelacyjnie i rekompensuje brak wazonu. Jego kolor można dobrać w taki sposób, aby współgrał z aranżacją mieszkania obdarowywanej osoby. Pudełka są wygodne, ponieważ kwiaty w nich podlewa się tylko od czasu do czasu. Nie trzeba ich pielęgnować, przycinać, a gdy zwiędną, elegancki karton można wykorzystać do przechowania w nim innych przedmiotów.

Dla mężczyzn

Boxy kwiatowe to również doskonałe rozwiązanie, gdy kwiaty muszą pokonać długą drogę. Kwiaty w pudełku mają zapewniony stały dostęp do wody i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Box kwiatowy to także wspaniały prezent, a nie tylko dodatek do prezentu. Jest to rozwiązanie, z którego korzystać lubią przede wszystkim Panowie. Najczęściej zamawiają czerwone róże i czarne lub granatowe pudełko – to piękny klasyk!

Specjalne okazje

Święto zakochanych, Dzień Matki, Dzień Kobiet lub oświadczyny to wyjątkowe okoliczności zasługujące na równie wyjątkową oprawę. Oryginalne kwiaty w pudełkach to idealny, zaskakujący sposób na wyrażenie uczuć.

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno

Dekoracja

Rozwiązanie sprawdza się wyśmienicie także jako dekoracja wnętrz: hoteli, biur, salonów kosmetycznych, przestrzeni imprezowych, takich jak sale ślubne czy bankietowe. Ozdabianie ich kwiatami nie wymaga organizowania wazonów, specjalnych aranżacji, układania, no i łatwo jest je sprzątnąć.

FlowerBoxy to rozwiązanie dla osób lubiących elegancką minimalistyczną formę. Dla osób nowoczesnych nieszczędzących pieniędzy na rzeczy ekskluzywne.

Zainteresowani?

Przeczytaj jak zamówić – o tutaj – FlowerBox w naszej Zielonej Fabryce, prawdopodobnie najlepsza kwiaciarnia w Gnieźnie.

W ofercie posiadamy:

flower box zielona fabryka gniezno

flower box zielona fabryka gniezno