Post

#ZielonyTelegram – niezwykła akcja, w której doceniamy pozytywnych bohaterów

 

Proszę 💐

Przepraszam 💔 

Kocham Cię 💋

Wybacz mi 🙏

Gratuluję 🍾

Dziękuję, że jesteś 👩‍❤️‍👨

Tak wiele możemy powiedzieć wręczając kwiaty! W biegu dnia codziennego często zapominamy o osobach, które z jakiegoś powodu są dla nas ważne. Kupując dla nich upominek, coraz częściej zamiast kwiatów wybieramy materialne prezenty, często do przesady praktyczne, aby posłużyły jak najdłużej. Tymczasem to świeże kwiaty, które choć z czasem więdną, są niezwykłym upominkiem i uniwersalnym środkiem do przekazywania emocji, przeprosin, podziękowań czy gratulacji. W Zielonej Fabryce na co dzień spotykamy się z pozytywnymi reakcjami osób, które kupują kwiaty, bądź otrzymują je za pośrednictwem naszego Kwiatowego Kuriera. Za każdym razem widzimy ile bukiet kwiatów sprawia radości i jak piękny i szczery uśmiech wywołuje na twarzy.

Akcją #ZielonyTelegram postanowiliśmy wywołać podobne reakcje wśród osób z naszego rodzinnego Gniezna i okolic. Cyklicznie, raz w miesiącu chcemy docenić ich pozytywny wpływ na całą naszą lokalną społeczność. Co ważne – każdy z Was ma wpływ na to, komu wspólnie sprawimy niespodziankę! Chcemy, by akcja #ZielonyTelegram była czymś więcej niż tylko wręczeniem kwiatów. Dlatego mamy pomysł na to, jak wspólnie zaskoczyć wskazane przez Was osoby i zrobić coś naprawdę WOW! Nie chcemy zdradzać tajemnicy, dodać już teraz możemy jednak, że do naszej akcji dołączyła Telewizja Gniezno oraz specjaliści od kawy i pysznych ciast – Cud Cafe Gniezno. Razem szykujemy coś naprawdę zaskakującego! 

Kogo chcemy docenić?

Co miesiąc na naszym Facebooku, w Grupie oraz na Instargamie ogłaszać będziemy komu tym razem chcielibyśmy zrobić niespodziankę. Zależy nam na tym, aby były to osoby zaangażowane w życie naszej lokalnej społeczności lub takie, na które po prostu możecie liczyć. Chcemy docenić pozytywnych bohaterów, których tak wielu jest wokół nas.

W pierwszej, październikowej edycji chcielibyśmy podziękować komuś, kto w czasie lockdownu/kwarantanny w wyjątkowy sposób pomógł innym. Może być to sąsiad, który przyniósł Wam zakupy, pielęgniarka, która znajduje się na pierwszej linii frontu, czy ktoś, kto po prostu okazał Wam życzliwość w tym trudnym czasie.

Wspólnie z nami zrób komuś niespodziankę!

Co należy zrobić?

To proste! Wyślij maila na adres zielonytelegram@zielonafabryka.pl i napisz w kilku zdaniach kogo i dlaczego chciałbyś zgłosić do naszej akcji. Zostaw dane kontaktowe do siebie, a my jeśli wybierzemy właśnie Twoje zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą i wspólnie przygotujemy naszą niespodziankę dla wskazanej przez Ciebie osoby!

Nie czekaj, do dzieła!

Wyślij zgłoszenie na adres zielonytelegram@zielonafabryka.pl