Post

Zaczynamy przygotowania do świąt. Leśne klimaty

Rozpoczynamy przygotowania do naszych ulubionych świąt, czyli Świąt Bożego Narodzenia. Zaczynamy od aranżacji „przejściowej”, która ma przygotować naszych klientów na ten niezwykły czas.

Dekoracje, które chcemy Państwu zaproponować są niejednoznaczne, aczkolwiek już nastrajające i podpowiadające, że powoli zbliża się ten szczególny okres. Motywem przewodnim są drzewa i choinki w różnych odsłonach, które budują tło i atmosferę  w Zielonej Fabryce. I tak, proponujemy piękne smukłe choinki, które idealnie nadają się do nowoczesnych wnętrz, do hotelowego lobby czy jako główny element dekoracyjny firmowej recepcji. Ponadto, znajdziecie u nas również choinki ośnieżone lekką, mroźną mgiełką. Z tych, które nadają się do postawienia można przygotować cały las, czy zróżnicowaną aranżację leśną w naszym domu. Te do przypięcia na klipsach służyć mogą, chociażby jako ciekawy prezentowy dekor.

Poza tym proponujemy, podświetlane choineczki na wianku, a także szereg wianków na drzwi oraz do zawieszenia w oknie. Znajdziecie zarówno grube wianki, ale też delikatne, z gałązek świerkowych, sosnowych oraz z sukulentami. Oczywiście, w naszym asortymencie nie mogło zabraknąć również nieodzownego elementu świąt, czyli bombek. W proponowanym asortymencie znajdziecie bombki zielone, złote i w odcieniach brązu. Niektóre mocno świecące, inne brokatowe, zmrożone, spękane ale i gładkie. Oczywiście różne wielkości, kształty. Nie możemy pominąć także wyjątkowych bombek w kształcie grzybów i żołędzi. Są one zarówno szklane, bardzo delikatne, ale także ciężkie, naturalne i pozłacane z tworzywa.

Prawdziwym hitem leśnej aranżacji są nasze sowy. Piękne brązowe puchacze oraz białe w „skarpetach”. Oferujemy zarówno duże sowy ceramiczne, ale też miniaturki, które mogą posłużyć jako zawieszki. W tym sezonie proponuje także białe osłonki z aplikacją z zielonych gałązek jodły i sosny oraz  szaro-niebieskie  z charakterystycznymi głowami jelenia.

W Zielonej Fabryce nie zabrakło także szyszek, które zaprezentują się w wielu odsłonach – od dużych zielonych i turkusowych poprzez cudne maleństwa, które mogą posłużyć jako delikatne zawieszki chociażby do dekoracji prezentów. W tym roku znajdziecie u nas rownież girlandy. Mamy je w różnych długościach, z oświetleniem i te zupełnie naturalne, gęste i takie bardzo delikatne.

Jeżeli nie możecie doczekać się świąt zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się na ulicy Wrzesińskiej 44. Niezdecydowanym chętnie służymy pomocą. Oczywiście zapraszamy również do naszego sklepu on-line.