Post

Wyjątkowy kwiecień w Zielonej Fabryce

Miło jest nam poinformować i zaprosić wszystkich klientów, osoby zainteresowane i miłośników naszej Fabryki do udziału w kwietniowym maratonie specjalnych promocji i atrakcji.

Zaczynamy już 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilisowy żart!) od wielkiego oficjalnego otwarcia nowego działu Zielonej Fabryki,. Mowa o dziale DECO Zielona Fabryka. Jeśli aranżacje w stylu prowansalskim, vintage, loft są bliskie Twojemu sercu, to DECO Zielonej Fabryki jest miejscem przeznaczonym dla Ciebie. Znajdziesz tu piękne meble, m.in. : klasyczne biblioteki, szklane stoliki, welurowe fotele, dywany w stylu etno…jednym słowem wszystko wyjątkowe. Współpracujemy z takimi markami jak Belldeco i Aluro. Ponad to zaopatrzysz się u nas w ekskluzywne donice Lechuza oraz będące już w naszej stałej ofercie zapachy i świece wiodących marek: Yankee Candle, WoodWick, Millefiori. Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą i doradzą z uśmiechem i życzliwością.

Kolejne wydarzenie adresowane do Was to Dni Klubowe – Drzwi Otwarte, które już na stałe wpisały się w kalendarz Klubowiczów ZF. W tym roku odbędą się one 6-7 kwietnia. Ugościmy Was kawą i ciastem, zaprezentujemy zaplecze naszej pracy. Dla dzieci przygotowaliśmy warsztaty plecenia wianków a dla Pań Młodych i dziewczynek przystępujących do Pierwszej Komunii Św. przymiarkę wianków i pamiątkową, profesjonalną sesję fotograficzną realizowaną przez Studio FotoStube.

Jak widać, będzie się działo. Wiosna 2019 zapowiada się w Zielonej Fabryce bardzo ekscytująco. Chcemy dzielić się naszą radością razem z Wami, dlatego zapraszamy do wspólnego świętowania już teraz.