Aktualności,  Przy Kawie

Wygraj kwiaty na Walentynki razem z Radiem Gniezno

W Dniu Zakochanych, pomimo astronomicznej zimy, w wielu sercach rozkwita wiosna. Budzą się uczucia, które staramy się okazać tej szczególnej osobie na wiele sposobów – ciepłym słowem, miłym gestem, podarunkiem. Czasami jednak brakuje nam słów i odwagi, by nazwać lub głośno wypowiedzieć to, co czujemy. Wtedy najłatwiej jest wyrazić to kwiatami.

Na Walentynki Zielona Fabryka przygotowała specjalną ofertę dla zakochanych. Do kwiatów możemy dołączyć kartę z życzeniami, jakiś drobny upominek w postaci kubeczka, maskotki lub słodkości. Wszystko to możemy pięknie zapakować i za pośrednictwem naszych „kwiatowych posłańców” wysłać pod wskazany adres. Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty. Jeśli do tego dołożymy element zaskoczenia, to nie ma mowy o lepszej niespodziance na Walentynki! Kwiatowa Poczta to świetne rozwiązanie w szczególności dla tych bardziej nieśmiałych. Zamówienia na kwiaty wraz z dostarczeniem można składać wcześniej w naszych punktach.

Bardzo fajnym pomysłem są rownież kwiaty jako wystrój romantycznej kolacji przy świecach. Miły nastrój który możemy stworzyć dzięki kwiatom, na pewno zaprocentuje odwzajemnionym uczuciem.

Zielona Fabryka sponsoruje konkurs prowadzony prze Radio Gniezno, w którym można wygrać bukiet kwiatów wraz z usługą dostarczenia na wskazany adres. Ponadto wśród naszych klientów którzy zdecydują się na usługę dostarczenia kwiatów przez posłańca będą rozlosowane nagrody!