Post

Wiosna 2022 w Zielonej Fabryce

Wiosenne Dni Klubowe w Zielonej Fabryce

Promocja za każde wydane 100zł zwracamy 20zł

Wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem na nadejście wiosny. Nareszcie! Po dwóch latach, możemy spotkać się z Wami bez ograniczeń pandemicznych. Bardzo się cieszymy i szykujemy się na Wasze przedświąteczne odwiedziny. Możemy już teraz Wam obiecać, że nie zabraknie wiosennych inspiracji, ale przede wszystkim będzie mnóstwo uśmiechów Załogi Zielonej Fabryki i będzie też przepyszna kawa z CUD2.0. 

Od 4 do 10 kwietnia (od poniedziałku do niedzieli) będzie trwała WIOSENNA PROMOCJA na wszystkie produkty z działu DECO. Co to oznacza? Że za każde wydane 100 zł oddamy Tobie 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać na dowolne zakupy do końca maja. Promocja obejmuje absolutnie wszytko z działu DECO, nie wyłączając nowości i świątecznych ozdób.  

W Dni Klubowe szczególnie zapraszamy na kawę do Cud 2.0

Wiktoria i Kosma, cudowni bariści z CUD 2.0, od samego świtu kuszą nieziemskim aromatem świeżo mielonej kawy. Od 10:00 rano nie można przejść obojętnie obok witryny pełnej słodkości, wykwintnych kanapek i świeżo wyciskanych soków. Na Klubowiczów w tych dniach czeka specjalna oferta.

Wiosenne warsztaty dla dzieci 

W piątek 8 kwietnia  o 17:00 odbędą się warsztaty dla dzieci, również tych które przyjechały z Ukrainy. Jeśli gościcie u siebie ukraińskie rodziny, zabierzcie dzieci  by mogły twórczo pobawić się z nami na warsztatach. Prosimy  wcześniej zadzwońcie pod numer 600-224-524, bo mamy ograniczoną ilość miejsc. Jeśli będzie taka potrzeba i chętnych będzie więcej, zorganizujemy kolejne spotkanie w innym terminie.

Przymiarka wianków w Zielonej Fabryce

W sobotę (9 kwiecień) 9:00 do 16:00 i w niedzielę (10 kwiecień) 10:00 do 14:00, zapraszamy wszystkie dziewczynki małe i duże na przymiarkę wianków komunijnych, wianków do ślubu i na sesje zdjęciowe. Nasze utalentowane florystki przygotują kilkanaście wianeczków rożnych fasonów tak by każda z Was znalazła coś dla siebie. I ważna informacja. Cud 2.0 bedzie wyjątkowo czynny również w Klubową niedzielę.  

Sesja zdjęciowa dla dziewczynek w wiankach komunijnych

Podczas przymiarki wianków, w określonych godzinach w sobotę od 14:00 do 16:00 i w niedzielę od 10:00 do 12:00 Pani  Fotograf Dorota Domańska będzie wykonywać pamiątkowe zdjęcie, a stylistka fryzur Marta Tomaszewska, zaprezentuje przykładowe uczesania i posłuży radą specjalisty. 

Kobieca sesja w starej szklarni

Marzysz o kobiecej sesji w wianku na głowie w absolutnie unikalnym otoczeniu starej szklarni? Oto propozycja dla Ciebie, na profilu Facebook Marika Ratajczak trwa  zabawa w której możesz wygrać udział w sesji. Zapraszamy do zabawy!

Konkursy i aktualności. Obserwuj nas na naszych social mediach

Uff… Trochę się tego nazbierało. Mamy nadzieję że przybędziecie tłumnie. Mamy naprawdę wyjątkowy asortyment i bardzo chcemy się z Wami wszystkimi spotkać jeszcze przed Świętami. 

Zapraszamy

Zielona Fabryka 

Wrzesińska 44

62-200 Gniezno

A wszystkich tych, którzy maja trochę daleko, zapraszamy na naszą witrynę www.sklep.zielonafabryka.pl Tam też czekają na Was specjalne promocję przedświąteczne.