Post

W kalendarzu wciąż lato, a w naszych głowach znowu wiosna

Zmiany, zmiany, zmiany. Lubimy jak w Zielonej Fabryce dużo się dzieje. Co prawda, Wy nadal widzicie letni asortyment na naszych półkach, ale my już w planujemy , układamy w głowach i szykujemy sezon jesienno-zimowy, a nawet wiosnę 2022. Właśnie w tym celu nasze ekipa, na czele z szefową Małgosią Pełczyńską zawitała ostatnio do Holandii, gdzie szukała inspiracji  i wybierała u  naszych zaufanych dostawców  najlepsze produkty, które w niedługim czasie będziecie mogli obejrzeć i kupić zarówno w sklepie stacjonarnym przy ul. Wrzesińskiej 44 jak i w naszym sklepie internetowym.

Tymczasem zapraszamy Was po nasze letnie nowości. Jako, że mamy sierpień to musiały się pojawić kolejne zapachy miesiąca.
1. Midnight jasmine – Yankee Candle : uwodzicielski zapach perfum z nutą jaśminu, słodkiej wody z wiciokrzewu i kwiatu mandarynki.
2. Evening Onyx – WoodWick : paleta głębokich aromatów: liści jaśminowych, czarnej orchidei i drzewa sandałowego tworzy tajemniczą ucztę dla zmysłów.
3. Velvet woods – Yankee Candle : spacer wśród bujnych drzew wypełniających powietrze egzotycznymi nutami ciepłego bursztynu i słodkich akordów tropikalnej roślinności.

A poza tym mnóstwo pięknych mebli do domu i ogrodu, dekoracji , lamp no i morze kwiatów, które każdemu poprawią nastrój.  A na koniec możemy Wam zdradzić, że szykujemy niespodziankę, o które poinformujemy po wakacjach. Uwierzcie nam, warto na nią poczekać.