Post

To jest prawdziwy hit. Totalna wyprzedaż ekspozycji w Zielonej Fabryce

Na ten dzień czekało wielu klientów Zielonej Fabryki. Jeżeli mieliście upatrzone konkretne „perełki” i postanowiliście zaryzykować i poczekać, aby cena na wybrany produkt zmalała to lepszej okazji nie będzie. Ogłaszamy bowiem totalną wyprzedaż ekspozycji. Cały nasz towar z działu DECO od poniedziałku, 14 czerwca, będzie tańszy od 10 nawet do 70 procent.

Zielona Fabryka to miejsce, które tworzymy specjalnie dla Was. Robimy wszystko, co w naszej mocy, abyście poczuli klimat, który tworzymy z myślą o tym, aby zakupy w naszym sklepie były czystą przyjemności. Zielona Fabryka dawno przestała być miejsce, w którym mogliście kupić przede wszystkim kwiaty i drobne upominki. Obecnie nasz asortyment powiększył m.in. o meble, świece zapachowe, lampy, dekoracje. Każda sztuka naszego towaru została starannie wybrana i wyselekcjonowana. Jesteśmy dumni, że nasz towar został wykonany z najlepszych produktów, które będą z wami przez długie lata. Wszystko to robimy, po to, by zaspokoić wymagające oczekiwania naszych klientów. Jeżeli więc byliście u nas i upatrzyliście sobie stolik figowy, konsolę z szufladami, ozdoby w stylu boho, lustro w stylu glamour, czy też świecę z waszym ulubionym zapachem to nie przegapicie tej okazji. Taniej nie będzie.

Wiemy, że mamy grono wiernych klientów, którzy regularnie sprawdzają, co nowego znajdą na półkach Zielonej Fabryki. Zachęcamy jednak również osoby, które jeszcze u nas nie były, aby przyjechały i same przekonały się, że bez trudu znajdą coś dla siebie. Przypominamy, od poniedziałku, każdy produkt w naszym sklepie będzie przeceniony. Taka szansa na zdobycie wymarzonego i być może upatrzonego od dawna przedmiotu zdarza się naprawdę rzadko. Zapraszamy więc wszystkich do Zielonej Fabryki, na ulicę Wrzesińską 44. Jeżeli macie pytania, potrzebujące porady dotyczącej konkretnego zakupu, pytajcie, będzie nam niezwykle miło służyć wam pomocą. Zatem nic innego nie zostaje nam do powiedzenia, jak tylko „do zobaczenia”.