Post

Szalone Piwonie, czyli niestandardowa wakacyjna akcja Zielonej Fabryki

No i jest! Długo wyczekiwane przez nas LATO! Wraz z kolejnym słonecznym weekendem wpadliśmy na pomysł, aby zrobić coś… szalonego! Przełom czerwca i lipca to ostatni gwizdek na cięte kwitnące piwonie, dlatego chcieliśmy wypuścić je w miasto, a przy tym wywołać trochę uśmiechu także wśród mieszkańców naszego Gniezna. Tak zrodził się pomysł na SZALONE PIWONIE! Zwariowane kwiaty miały trafić do zwariowanych ludzi, dlatego postanowiliśmy przepytać przypadkowo spotkanych na ulicy ludzi, co najbardziej szalonego zrobili w swoim życiu. Nie zawiedliśmy się – spotkaliśmy wielu bardzo sympatycznych osób, które zaskoczyły nas swoimi odpowiedziami.

Do naszej akcji chętnie przyłączyła się ekipa TV Gniezno, która sfilmowała naszą akcję na Rynku w Gnieźnie. Za mikrofon i kosz z piwoniami chwyciła znana z Instagrama @madlen_fox, ambasadorka Zielonej Fabryki. Do każdego kwiatka dołączyliśmy karteczkę z wesołym przesłaniem i instrukcją dbania o piwonie. Łącznie rozdaliśmy ok. 30 kwiatków!

Sprawdźcie w filmie na cos stać mieszkańców Gniezna i koniecznie dajcie nam znać co Wy szalonego w swoim życiu zrobiliście : )

Zobacz film:

 

 

szalone piwonie zielona fabryka