Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości
Aktualności,  Przy Kawie

Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Zielona Fabryka została nagrodzona w konkursie gospodarczym „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” za lata 2007 – 2009 w kategorii „Debiut Gospodarczy”

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 15 maja 2009r w gnieźnieńskim Teatrze im. Al. Fredry wręczono nagrody w konkursie gospodarczym. Patronem konkursu jest Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie oraz gnieźnieńskie Starostwo Powiatowe.

Celem konkursu jest promocja najlepszych podmiotów gospodarczych, upowszechnianie pozytywnych wzorców oraz budowanie prestiżu i wiarygodności lokalnej gospodarki.

Kapituła konkursowa po przeprowadzeniu weryfikacji zgłoszonych firm pod względem jakości, rozwoju na przestrzeni ostatnich lat, warunków pracy, terminowości regulowania zobowiązań wobec skarbu państwa, etyki działalności firmy oraz estetyki obiektów przedsiębiorstwa wyłoniła zwycięzców w sześciu kategoriach: „Debiut gospodarczy”, „Mikro-przedsiębiorstwo”, „Małe przedsiębiorstwo”, „Średnie przedsiębiorstwo”, „Lider ekologii” oraz „Inwestor”.

Gala w gnieźnieńskim teatrze zakończyła się sztuką Michaela Coonney’a pt. „Z rączki do rączki”.

To wielka radość i zaszczyt, że w tak niedługim czasie istnienia naszej firmy, zostajemy zauważeni i docenieni przez lokalne środowiska. Jest to wysoka poprzeczka postawiona na samym początku naszej działalności. Będziemy dokładać wszelkich starań aby utrzymać poziom.

Klientom Zielonej Fabryki, dziękujemy za możliwość pracy z pasją, za uznanie i za wszystkie wyrazy sympatii jakich doświadczamy z ich strony!