Post

Niezwykłe przyjęcie weselne. Detale, które robią różnicę

Kolejne niezwykłe wesele za nami. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować w obiekcie Solei w Strzeszynku. Wesele w stylu boho. Stylu, który w ostatnim czasie upodobało sobie wiele Młodych Par.

Przyjęcie odbywało się w namiocie, który dzięki, połączeniu żywych kwiatów (róż, piwonii oraz eustomy)  oraz traw zamienił się w niezwykle stylowe miejsce. Podczas dekorowania „sali” skupiliśmy się nie tylko na przyozdobieniu stołów, ale również zadbaliśmy o detale, takie jak udekorowanie sufitu.

Podczas przyjęcia weselnego Młoda Para miała swój stół, który przyozdabiała duża kompozycja kwiatowa. Na co drugim okrągłym stoliku, przy których zasiedli goście położyliśmy duże stelaże z kwiatami, a na kolejnych wazony z ozdobną trawą. Nie zapomnieliśmy również o przyozdobieniu wejścia do namiotu. Całość dawała bardzo spójną konfigurację. Królowała biel, złoto i róż.

Jeżeli planujecie przyjecie ślubne przede wszystkim zastanówcie się, jaki motyw przewodni ma mu przyświecać. Pamiętacie również, aby nie skupiać się tylko na dekorowaniu stolików, ale całej sali, namiotu, czy innego obiektu. Nie zapominajcie o suficie. Jeżeli jednak macie wrażenie, że nie dacie sobie rady z tym zadaniem to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie pomożemy, doradzimy i oczywiście udekorujemy salę. Szukajcie nas w Zielonej Fabryce, przy ul. Wrzesińskiej 44. Zielonofabrykowa ekipa poleca się do usług. Będzie nam niezmiernie miło pomóc Wam przygotować niezapomniane przyjęcie weselne.