Aktualności,  Przy Kawie

Kino Kobiet z Zieloną Fabryką

Jeśli zobaczysz grupę kobiet w dobrych nastojach, z kwiatem we włosach, to znaczy, że tego wieczoru odbywa się seans z cyklu: Kino Kobiet. Impreza organizowana jest w kinach Helios w wielu miastach w Polsce, a od 16 listopada również w Gnieźnie.

Kino kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem. Zaciekawimy Was m.in. pokazami mody, poradami stylistów, degustacjami czy wystąpieniami specjalistów z różnych dziedzin takich jak np. dekoratorzy wnętrz, lekarze, fryzjerzy, kosmetolodzy itp. Za każdym razem nowe filmy, nowe konkursy i nagrody, nowe atrakcje!

Najbliższy seans: „ Listy do M.” już 16 listopada o godz. 18:30.

Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się pod znakiem KWIATU. Przypomnimy sobie jak piękne są jesienne kwiaty, a pod okiem specjalistów z sieci kwiaciarni Zielona Fabryka, nauczymy się układać z nich oryginalne i modne kompozycje nie tylko do wazonów! Zapach świeżych kwiatów wprawi Was w dobry nastrój i przywoła miłe wspomnienia. Jesień to przecież najbarwniejsza pora roku! Pokaz będzie połączony z czynnym uczestnictwem Pań zasiadających na widowni! Zachęcamy wszystkie Panie do zabrania ze sobą jakiegoś motywu kwiatowego: kwiatka we włosach, kwiatka w ręku, kwiatka-broszki, motywu kwiatka na bluzce itp.