Aktualności,  Przy Kawie

Hit Wielkopolski 2009 dla Zielonej Fabryki

Zielona Fabryka została zakwalifikowana do prestiżowego konkursu Gospodarczo – Samorządowego HIT 2009, jako jedna z dziesięciu podmiotów, mających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą w powiecie gnieźnieńskim.

Celem konkursu jest wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych w regionie. Zakwalifikowane do konkursu i zgłoszone do Biura Konkursu dokonania firm, samorządów terytorialnych, instytucji i organizacji, są poddawane szczegółowemu oglądowi i ocenie, a potem nagradzane przez kapitułę.

Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych, średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.

W pierwszym etapie Małgorzata Pełczyńska, właścicielka z Zielonej Fabryki, z rąk Starosty Gnieźnieńskiego otrzymała akt nominacji do finałowej fazy konkursu.

Finał na którym zostały ogłoszone wyniki Konkursu Gospodarczo – Samorządowego HIT 2009, odbył się dnia 07 lutego 2010 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zielona Fabryka otrzymała tytuł HIT 2009 w kategorii Handel i usługi.

Temat zgłoszenia: Innowacyjne podejście do klienta. Usługi florystyczne – indywidualne rozwiązania i projekty

Wspaniały występ Zbigniewa Wodeckiego uświetnił galę finałową konkursu.