Post

Florystki z Zielonej Fabryki

Czy wiecie, że 27 kwietnia obchodzimy Dzień Florysty? Florysta, często nazywany czarodziejem albo zaklinaczem kwiatów, to osoba, która sprawia, że bukiet z róż, goździków, słoneczników czy tulipanów nie jest zwykłym bukietem, ale prawdziwym dziełem sztuki. Zręczne ręce kwiaciarek i ich niebywałe wyczucie gustu sprawia, że nie możemy oderwać oka od efektu. Magia? Być może również, ale przede wszystkim wielka miłość do kwiatów i ogromna pasja charakteryzuje prawdziwego florystę. Aby być dobrym florystą, trzeba przede wszystkim lubić ludzi. To zawód wielu talentów, wymagający ciągłego dokształcania się. Należy mieć zarówno zmysł artysty, talent manualny, ale trzeba też być dobrym rzemieślnikiem z solidnymi podstawami fachu. Ten zawód wymaga po trosze umiejętności psychologicznych  jak i  handlowych. 

Codziennie cuda dzieją się na naszym dziale florystycznym, tam tez bije zielone serce firmy. W Dniu Florysty chcemy przedstawić Wam nasze kwiatowe czarodziejki, od strony której może jeszcze nie znacie.

Elka — filar działu florystycznego w Zielonej Fabryce od ponad 10 lat!  

Zawsze na posterunku. Siła spokoju. Można na niej polegać. Lubi pracować przy muzyce, a zwłaszcza przy Lenny Kravitz. Jej słabością jest kawa i kabanosy. Uczuciowa czasami skryta. Zawsze myśli o innych.  Od kilkunastu lat z mężem Maciejem i synem Alanem mieszka w Witkowie. Pochodzi z Białegostoku, gdzie zawsze chętnie powraca. Elżbieta to zodiakalny bliźniak.

Bea — człowiek instytucja, spod znaku bliźniąt.

Tytan pracy. Nigdy nie zostawi nikogo w potrzebie. Ma wielkie serce. Pasjonatka roślin, wie o nich wszystko, włącznie z nazwami łacińskimi i może opowiadać o nich godzinami. Wraz z mężem i córką Xymeną, jest szczęśliwą posiadaczką olbrzymiego ogrodu, w których może spędzać godziny! Beata to najwyższej klasy florysta z powołania. Jej specjalnością są duże przestrzenne bukiety i florystyka funeralna. Kocha gotować, lubi zwierzęta i książki, a jej swetry na drutach przeszły już do legendy! 

Natalia —bardzo utalentowana młoda florystka,  nasza firmowa modelka do sesji z bukietami.

Jej znakiem rozpoznawczym są  długie, piękne włosy i przesympatyczny uśmiech. Bardzo pracowita, lubi porządek. Natalia jest bardzo uczynna, pozytywna i zawsze chętna do pomocy- dobra dusza. Jest bardzo wrażliwa i często bywa skryta. Dobry kierowca nawet dostawczych aut. Uwielbia czas ślubów i wesel, bo w tych pracach bardzo się realizuje. Zodiakalny strzelec.

Karola — mała iskierka z błyskiem w oku, spod znaku raka.

Roztrzepany marzyciel z głową w chmurach. Osoba wielu talentów. Nie da się nie lubić. Pozytywna i dziewczęco urocza. Ciekawa świata. Nigdy nie pogardzi jedzeniem, a zwłaszcza słodkim batonem. Ważni są dla niej przyjaciele i rodzina. Ma duży wkład w firmowe social media. Posiadaczka pięknych tatuaży i entuzjastka stylu boho. Otwarta na ludzi i otaczający świat. Chętna do podejmowania nowych wyzwań. 

Te dziewczyny to rdzeń florystyki, ale nie byłyby w stanie odnosić tak wielu sukcesów w swojej pracy, gdyby nie wkład pozostałych osób załogi. Zielona Fabryka to zespół kilkunastu osób, które wzajemnie się inspirują i pomagają. Już niebawem przedstawimy wam szerzej pozostałych członków Załogi. Teraz pokrótce tylko wymienimy.

Przede wszystkim szefowa – Małgosia. Jest motorem całej firmy. Nieustannie inspiruje do działania. Otwarta na zmiany i  nowe pomysły. Wraz z mężem Maciejem dokładają wszelkich starań, aby Zielona Fabryka była miejscem przyjaznym i inspirującym dla każdego klienta, ale dbają również, by każdy pracownik czuł się doceniony i ważny. Nasza szefowa, to również konsultant ślubny, dzięki niej powstają niepowtarzalne aranżacje, które upiększają najważniejszy dzień na nowej drodze życia. 

Dominika – dział deco stoi na jej silnym fundamencie. Marcin– opolski pozytywny duch całej firmy. Patrycja i Szymon– sklep online i wysyłka paczek to ich działka. Piotr – nasz super kurier kwiatowy. Marta i Marcin dzięki nim nasze zaplecze marketingowe i IT działa sprawnie i bez zarzutu. 

Dziękujemy naszym klientom i entuzjastom Zielonej Fabryki, ze możemy dla Was tworzyć i cały czas się rozwijać.