Aktualności,  Przy Kawie

Do twarzy Ci w kwiatach – Dzień Kobiet

To stwierdzenie dotyczy wszystkich Kobiet, i dlatego w Dniu ich Święta, wszystkie bez względu na wiek, powinny wyglądać i czuć się „twarzowo”.

Nic tak nie poprawia nastroju jak bukiet pięknych kwiatów. I choć niektórzy twierdzą że święto 8 marca jest już przebrzmiałe, to jednak w tym właśnie dniu istnieje wspaniała okazja aby wyrazić swój szacunek Kobietom, bo zazwyczaj nie ma ku temu okazji.

Kiedyś były rajstopy i goździk dzisiaj możesz mieć każdy bukiet czy kompozycję kwiatową, jaką tylko sobie wymarzysz. Wszystkie kobiety od najmłodszych do najstarszych uwielbiają otrzymywać kwiaty. Klasyczne eleganckie róże, a może coś bardziej egzotycznego? To, co dla nas jest najistotniejsze dotyczące kwiaciarni, to abyś za każdym razem otrzymywał nie tylko najpiękniej skomponowany bukiet. Równie ważne jest żebyś zawsze odwiedzając Zieloną Fabrykę, dostawał coś naprawdę bezcennego – życzliwość, miły uśmiech, ciepłe słowa i wszystkie najpiękniejsze emocje, które dołączone są do każdej kwiatowej kompozycji.

Zapoznaj się z możliwością wysyłki kwiatów przez kuriera!

Zapraszamy!