Post

Wieczna róża – Ferrari wśród kwiatów

Gdyby wieczna róża była autem, byłaby… Ferrari. Choć z pozoru nie wyróżnia się od innych róż, jest absolutnie wyjątkowa! Wieczna róża, bo dziś o niej mowa to kwiat na różne okazje, który pozwala zachować miłe wspomnienia na dłużej. Konkretnie – nawet na 2 lata! Tak, dobrze czytacie, wieczna róża nie więdnie i zachowuje swój wygląd przez tak długi czas. Dzięki temu jest idealnym kwiatem na wyjątkowe okazje jak np. Walentynki, zaręczyny, rocznica ślubu i inne.

Wieczna róża – co to i  jak to działa?

Wieczne róże to tak naprawdę naturalne świeże kwiaty poddane procesowi stabilizacji, dzięki czemu ich trwałość może wynosić nawet do kilku lat. Każdy kwiat jest zrywany w momencie, gdy jest najpiękniejszy i najbardziej kolorowy – ma to miejsce na polach, które są specjalnie przeznaczone do uprawy roślin i kwiatów. Łodygi niedawno zerwanych kwiatów są natychmiast zanurzone w substancji konserwującej, którą wytwarza się z gliceryny i innych składników roślinnych. Sok z kwiatu stopniowo zastępuje się tym płynem – aż po kilku dniach proces stabilizacji się zakończy. Na koniec każdy kwiat jest badany w celu usunięcia uszkodzonych płatków lub liści. Rezultatem tego procesu jest doskonały kwiat, bez żadnej skazy, niezwykle piękny i o fantastycznym kolorze.

Piękna dekoracja domu

Wieczna róża to świetny pomysł na prezent, który zostanie z osobą obdarowaną na dłużej. Będzie przywoływać miłe wspomnienia oraz stanowić piękną dekorację przestrzeni. Kwiat ten może być rozmaicie komponowany – popularne są: wieczna róża w szkle, wieczna róża w pudełku (flower box), wieczna róża pod kloszem, wieczna róża z napisem love. Wieczna róża może był długa lub krótsza, występuje w bogatej kolorystyce na różne okoliczności – np. wieczna róża czarna – piękny symbol pożegnania.

Wytrzymałość na długie miesiące

To, co jest tak niezwykłe to to, że wieczna róża podarowana bliskiej osobie stanowi wielką wartość sentymentalną i przypomina o drugiej osobie. Kwiat ten nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji, ani wody czy słońca. Wieczna róża jest idealna na dłuższe transporty – np. gdy chcemy wysłać ją komuś pocztą kwiatową lub wybieramy się w dłuższą podróż.

 

Symbol miłości

Czerwone róże symbolizują miłość, dlatego tym bardziej wieczna róża to idealny pomysł na walentynkowy prezent, a Święto Zakochanych przecież tuż tuż! W Zielonej Fabryce przygotowujemy już na Wasze zamówienia wyjątkowe kompozycje. Wieczna róża cena zaczyna się już od 59 zł – znajduje się w aksamitnym flower boxie, w kolorze dowolnie przez Ciebie wybranym. Oferujemy także większe flower boxy z wieczną różą – skomponowane z kilku lub kilkunastu kwiatów, także w zestawie z czekoladkami.

 

Nie czekaj i zamów już teraz. Do zamówień powyżej 100 zł, złożonych do 13 lutego 2021 dorzucamy balon na hel w kształcie serca gratis!

 

Wieczna róża w pudełku