Wianki komunijne

Wianki komunijne, to nieodzowny atrybut dziewczynek przystępujących do swojej Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsza Komunia Święta, to jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu,każdego młodego katolika.

Tradycyjnie głowy dziewczynek, zdobią wianki komunijne. Najpiękniej prezentują się te wyplecione z naturalnych roślin. Najczęściej jest to mirt i delikatne białe kwiaty. Florystki z Zielonej Fabryki przykładają bardzo dużą wagę do starannego wykonania tej misternej ozdoby kwiatowej. Wianki wyplatamy z merty, gipsówki, drobnych kwiatków hiacynta, kalanchoe, chryzantem i innych. Najczęściej wianki utrzymane są w jasnych tonacjach bieli, ale też w różu, fiolecie, błękitu czy z dodatkiem żółci.

Coraz częściej zamawiane są wianki na sesje zdjęciowe, które wykonuje się niezależnie od uroczystości komunijnych. Wianek z naturalnych kwiatów jest najpiękniejszą ozdobą młodej twarzyczki. Każda dziewczynka dobrze wygląda we wianku.

Wianki wykonujemy pod indywidualne życzenie, naszych młodych klientek. Co roku organizujemy spotkanie „Przymiarka wianków” podczas której można przekonać się w jakim wzorze wianka jest młodej damie najbardziej twarzowo i zamówić ten najpiękniejszy.

Zachęcam do zapoznania się z naszą galerią wianków. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z działem florystycznym.

no images were found