Aktualności,  Florystyka,  Przy Kawie

Wybierz najpiękniejsze kwiaty i stroiki na grób. Trendy florystyczne 2020

Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny to przede wszystkim czas modlitwy i zadumy – warto pomyśleć o tym wcześniej i już teraz zadbać o groby bliskich. W tym roku dobrze jeszcze przed 1 listopada wybrać wystrój grobu na Wszystkich Świętych i to nie tylko z powodu pandemii. W ten sposób skorzystamy z szerszego asortymentu oraz z atrakcyjnych promocji (o których przeczytasz dalej!). Zgodnie z tradycją w tym czasie przyozdabiamy groby – to dowód pamięci dla tych, którzy odeszli. Zapalamy znicze, jako symbol troski o zmarłych bliskich, oraz przynosimy na cmentarz kwiaty – dowód naszej wdzięczności. A skoro o nich mowa – dziś chcielibyśmy pokazać Wam tegoroczne trendy we florystyce nagrobnej.

Jakie sztuczne kwiaty na grób wybrać?

Ze względu na panującą sytuację nasi Klienci już teraz kupują i zamawiają stroiki ze sztucznych kwiatów. To właśnie teraz jest największy wybór kwiatów i kompozycji oraz najniższe ceny. Z czego wybierać? W tym roku dominować będą cztery kolory – biel i jasne kolory ziemi, jesienne żółcie i czerwienie, fiolety odmieniane przez wszystkie przypadki oraz kolor czarny – jako piękny dodatek do innych kolorów kwiatów. Jeśli chodzi o kształt, wciąż najpopularniejsze są podłużne „łódki” oraz okrągłe „ringi” – wieńce. Do kompletu nie może zabraknąć kompozycji do wazonu.

Naturalne dodatki i wysoka jakość

W Zielonej Fabryce używamy wyłącznie najlepszej jakości kwiatów sztucznych, tak aby nasze stroiki przetrwały jak najdłużej. Komponujemy je z naturalnymi dodatkami, jak mech, gałęzie, kora, szyszki czy faszyna – dzięki temu wieńce wyglądają subtelnie i jak żywe. Już wkrótce pojawi się nasza nowość – ekologiczne stroiki z suszonych kwiatów i dekoracji, bez plastikowych elementów.

Wszystkie nasze stroiki na płytę oraz bukiety do wazonu na grób są odpowiednio dociążone, tak, by nie zdmuchnął ich podmuch wiatru. Bukiety znajdują się w gotowych wkładach – tak, by tylko wsadzić je do wazonu i nie martwić się o przycinanie kwiatów czy ich ułożenie w wazonie.

Małgorzata Pełczyńska, właścicielka Zielonej Fabryki

 

Promocja do końca września

Do końca miesiąca na wszystkie bukiety i stroiki ze sztucznych kwiatów obowiązuje rabat 10%. Wystarczy zapisać się do Klubu Zielonej Fabryki – stacjonarnie w sklepie przy ul. Wrzesińskiej 44 w Gnieźnie lub zakładając konto w sklep.zielonafabryka.pl. Klubowicze zawsze jako pierwsi dowiadują się o promocjach i nowościach oraz zbierają punkty za każdą transakcję, które później zamieniają na bon na zakupy.

Jeśli planujecie zakup żywych kwiatów – warto wybrać chryzantemę lub wytrzymałą różę i także zamówić je już teraz. W Zielonej Fabryce znajdziecie również dekoracyjne i ekskluzywne znicze, oryginalne lampiony czy eleganckie świece marek Bolus i PTMD.

 

Kompleksowa opieka nad grobem

Jeśli przebywasz z dala od domu lub z jakichś powodów nie możesz odwiedzić grobu swoich bliskich w Gnieźnie i w okolicy – pomożemy! Oferujemy usługę sprzątania, mycia i przystrojenia grobu wybranymi przez Ciebie kwiatami i eleganckimi zniczami. Aby dowiedzieć się więcej – zadzwoń – 600 224 524

 

Zobacz relację TV Gniezno

 

Zobacz zdjęcia z Zielonej Fabryki

Biały kącik

 

Fioletowy kącik

 

Czerwony kącik

 

Czarny kącik

 

Galeria stroików

Poniżej galeria naszych wybranych realizacji w jasnych kolorach. Każdy stroik i bukiet możemy przygotować z wybranych przez Ciebie kwiatów i dodatków oraz w różnej wielkości i kolorystyce. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z działem florystycznym 61 428 29 00 lub przez Facebook Zielona Fabryka m.me/zielonafabryka

Każde zamówienie można wygodnie opłacić w naszym sklepie online: http://bit.ly/stroiki_na_grob Ostateczne koszty zależą od wielkości kompozycji i użytych materiałów, ale nawet za stosunkowo niewielkie pieniądze można stworzyć coś pięknego.

 

 

Kwiaty kolorowe