Post

Restauracja w Starej Kamienicy w Gnieźnie

Restauracja w Starej Kamienicy to kompleks restauracyjno – hotelowy zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Pierwszej Stolicy Polski – Gnieźnie.
Ponad 100 letnia kamienica to idealne miejsce na zorganizowanie uroczystości w klimatycznych przestrzeniach.

Aranżacja w jasnym kolorze z motywem jabłek

Kameralna uroczystość weselna w zimowej aurze. Na stoły przygotowaliśmy kompozycje w jasnych tonacjach. Jabłuszka nadały indywidualnego charakteru całej aranżacji.

Wyjątkowa Para i nietypowe zamówienie

Tu nic nie było oczywiste. Para Młoda lubi minimalizm i eksperymenty z formą. Nasze geometryczne formy tak się spodobały, że na dłużej pozostały we wnętrzach Starej Kamienicy.

Eustomy i gladiole, czyli ślub w środku lata

Wnętrza Restauracji w Starej Kamienicy to idealne miejsce na uroczystości w środku lata. Wspaniały ogród daje możliwość  oddechu na świeżym powietrzu, a w klimatyzowanych wnętrzach można bez zbędnego wysiłku bawić  się do białego rana. Dekoracje ze świeżych kwiatów podkreślają rangę uroczystości.

Małe czerwone jabłuszka były akcentem przewodnim

Delikatne pastele w limonce

Elegancja i rozmach

Młoda Para miała duże oczekiwania co do oprawy wesela. Miało być „na bogato” ale jednocześnie z klasą. Stelaże umożliwiły podwieszenie kompozycji nad stosunkowo wąskimi stołami. Eustoma Użyta w kompozycjach  nadała szlachetności  a frezja delikatności i pięknej woni.  

To był ślub i wesele z wielką klasą

Podwieszane dekoracje, stelaże w kształcie parasolek, setki róż i dziesiątki pięknych cali i lilii. Taki jest w skrócie przepis na piękna dekorację.

Najpierw ślub plenerowy a potem wesele

Kolorem przewodnim był amarantowy. Gerberki świetnie się sprawdziły jako dekoracja pleneru i sali.

Ślub w plenerze i kameralne wesele 

W Starej Kamienicy istnieje możliwość zawarcia związku małżeńskiego w klimatycznym ogrodzie w głębi kompleksu.