Post

Przyjęcie w domu weselnym w Starym Kamionku

Kamionek to wieś położona przy trasie Gniezno-Kiszkowo, na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego. Stary Kamionek to doskonałe miejsce, dla par, które cenią sobie spokój i prostotę oraz są miłośnikami biesiadowania w otoczeniu jezior i lasów.

Stary Kamionek to odrestaurowany obiekt w skład którego wchodzą: starą ponad 100 letnia ceglano-drewniana stodoła oraz kilka mniejszych budynków pełniących funkcję gastronomiczno- noclegową. Punkt dysponuje salą balową na 140 osób.

Jasne kolory nadały wnętrzu eleganckiego stylu

Sala w Kamionku charakteryzuje się prostotą i naturalnym wnętrzem. Aby nadać jej elegancki styl zdecydowaliśmy się wraz z Młodą Parą na kompozycje w jasnych kolorach. Bardzo ważnym elementem były kwiaty. Zobaczcie, jak wyszło. Naszym zdaniem idealnie. A Waszym?

Uroki ślub w środku lata

Każda pora roku ma swój urok. Kiedy „Tak” mówi sobie dwoje zakochanych ludzi odpowiedni klimat odnajdziemy nawet w czasie śnieżycy. Ślub, o którym Wam teraz opowiadamy odbył się w jeden z lipcowych, ciepłych dni. Dzięki temu mieliśmy duży wybór w doborze żywych kwiatów, a Młoda Para mogła do ślubu pojechać klimatycznym kabrioletem.

Naturalne dodatki w połączeniu z klasyczną elegancją

Jak już wspominaliśmy Stary Kamionek charakteryzuje się prostym aczkolwiek klimatycznym wnętrzem. Na sali widzimy połączenie drewna z surową cegłą. Dodatki wnętrza tworzą duże lampiony, grube świeczniki z białymi świeczkami oraz pianino. Zauważalne są również ręcznie robione serwetki. Aby nie zakłócać tego stylu na stołach weselnych znalazły się drewniane podstawy, eleganckie, aczkolwiek proste wazony z kwiatami oraz idealnie dobrana zastawa weselna. Zobaczcie sami, jak prezentowała się całość.

Hortensje i kwiaty eustomy w roli głównej

Nastrojowe wnętrze obiektu w Starej Kamionce powoduje, że sala, aby się wyróżniać w tym ważnym dla Młodych dniu nie potrzebuje wielu gatunków kwiatów. Podczas wesela, które mieliśmy okazję ozdabiać zdecydowaliśmy się tylko na dwa rodzaje. Kwiaty były obecne zarówno na stołach gości, Młodej Pary a także w ich otoczeni. Młodzi zgodzili się, aby podczas tego ważnego dnia w ich otoczeniu znalazły się tylko białe oraz różowe hortensje a także biała eustoma. Jak wyszło? Naszym zdaniem idealnie. Podobnego zdania byli zarówno świeżo upieczeni małżonkowie oraz ich goście, którzy zabawę w Kamionku skończyli we wczesnych godzina rannych.

Stara Kamionka ugości nawet najbardziej wymagających gości

Sala wesela w Starej Kamionce mieści się w odrestaurowanej XIX-sto wiecznej murowano-drewnianej stodole. Jej wnętrze zostało zaprojektowane ze smakiem oraz dbałością o każdy detal. Gospodarze zadbali również o otoczenie, dlatego istnieje tam również możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. To wszystko sprawia, że obiekt jest będzie również odpowiedni dla narzeczonych, którzy mają bardzo duże wymagania zarówno pod względem wyglądu sali, obsługi, jedzenia a także otoczenia.