Post

Pałac w Zakrzewie

Niedaleko Gniezna w niewielkiej wsi Zakrzewo, usytuowany jest, przepiękny kompleks Pałacowy wraz z 16 hektarowym parkiem. Pałac w Zakrzewie jest to prawdziwa perełka architektoniczna. To niezapomniane miejsce do zorganizowania imprezy rodzinnej, a specjalnością obiektu są przyjęcia weselne. Cudowna obsługa i wzorowa współpraca z osobami prowadzącymi obiekt, sprawia, że zawsze bardzo chętnie podejmujemy się realizacji zleceń w Zakrzewie. Oto kilka przykładowych aranżacji.

Lato w pełni i przysięga pod konarami drzew

To jedna z naszych ulubionych realizacji. Mamy do niej duży sentyment. Para dała nam zupełnie wolną rękę. Lato. Sezon na hortensje w pełni. Piękne nasycone kolory i ten motyw składania przysięgi pod konarami drzew. Wokół piękna sceneria parku i klimatyczne wnętrza pałacu. Czy mogło być piękniej

Zioła jako motyw przewodni

Młoda Para zwróciła się  do nas już z gotową koncepcją dekoracji. Motywem przewodnim były zioła. Każdy z gości otrzymał w prezencie małą doniczkę z ziołami a stoły nosiły nazwy właśnie ziół. Kompozycje z przewagą zielonych elementów w odcieniu szarości z delikatnym dodatkiem kwiatów eustomy i waxu.

Rumianki pasują do pałacu

Delikatna dekoracja szklanych kloszy ze świecą, świetnie pasowała do wnętrza sali pałacowej i charakteru całego przyjęcia. Okrągłe stoły nadawały przyjęciu kameralny charakter.

Ślub zimowy

Eleganckie przyjęcie dla najbliższych w murach pięknych komnat pałacowych.