Post

Pałac na Opieszynie we Wrześni

W samym sercu Wrześni usytuowany jest Pałac na Opieszynie. Jest to miejsce, które łączy urokliwy pałacowy klimat i klasyczną elegancję. Obiekt otoczony jest pięknym ogrodem. Właściciele i personel są bardzo otwarci i zawsze chętni do współpracy we wspólnych projektach.

Mnóstwo energii i koloru

Parą Młodą byli pełni pasji młodzi ludzie. Postawiliśmy na kolor. Zadanie było o tyle trudne, że wnętrza pałacu są bardzo zdobne i nie można przesadzić z dekoracjami. Udało się. Efekt był taki jaki sobie założyliśmy. Para Młoda była zachwycona a goście mile zaskoczeni.

Dekoracje z piwonii ze świecą

Jaki był ulubiony kwiat Panny Młodej? Piwonia! Ślub w czerwcu, a więc idealnie by spełnić to kwiatowe marzenie. Zwarte kompozycje kwiatowe okalające świece na wysokich szklanych postumentach.  Przed Parą młodą na stole prezydialnym pojawiła się podłużna dekoracja z piwonii, goździków i róż.

Letnie kompozycje z rumiankami i trawą

Sierpniowy ślub w środku lata, a więc nie mogło zabraknąć letnich akcentów. Para Młoda wymarzyła sobie rustykalny styl. Naszym zadaniem było odpowiednio go zaprezentować w pałacowych wnętrzach.

Kompozycje na stoły i tort

W tej aranżacji wykonaliśmy kilka kompozycji, które zdobiły stoły na sali.

Biel, bordo i amarant

Dekoracje na stoły gości i wejście na salę zostały wykonane głównie z róż i eustomy. Kolor biały i bordowy przełamaliśmy amarantowymi dodatkami.

Lawendowe przyjęcie

Małe kameralne przyjęcie, gdzie motywem przewodnim była lawenda.

Złote świeczniki

W tej aranżacji użyliśmy złotych świeczników, które posłużyły nam jako postumenty do naszych kompozycji kwiatowych.

Różowo – białe kompozycje

Klasyczne kompozycje na Sali Perłowej w Pałacu Opieszyn. Elegancji całej aranżacji dodają kryształki zwisające z wysokich naczyń, oraz świece na stołach.

Kremowe róże w jesiennej odsłonie

Na stoły dla gości wykonaliśmy kompozycje w wysokich naczyniach. W dekoracjach wkomponowaliśmy świece i kryształki. Delikatne akcenty nawiązują do jesiennej pory roku za oknem.

Jesień nie musi być ponura

Amarantowe kompozycje z użyciem wrzośców. 

Black and White

Para miała pomysł na biało-czarne aranżacje sali. Nie było to łatwe wyzwanie. Ponieważ, tak trzeba było zaprojektować dekoracje, aby tworzyły spójną całość z pałacowymi wnętrzami. Sami oceńcie czy nam się udało.