Post

Pałac Balcerowo – Hotel Pietrak

W samym środku Gniezna znajduje się malowniczo położony pałac Balcerowo. Obiekt otoczony jest starodrzewiem w zadbanym parku.
Balcerowo to bardzo klimatyczne miejsce na przyjęcie weselne, i ślub plenerowy. Bardzo dobra współpraca z właścicielami zaowocowała wieloma bardzo udanymi aranżacjami i niezapomnianymi uroczystościami.

Balcerowo to wymarzone miejsce na plenerowy ślub i wesele

Kto nie marzy o weselu w pałacu! Sierpniowa aura sprzyjała zaślubinom,  w pałacowym ogrodzie. A później już zabawa do rana! Szyku całej uroczystości dodały eleganckie kompozycje autorstwa Zielonej Fabryki.

Parasolki i storczyki

Para młoda zupełnie zdała się na doświadczenie florystów Zielonej Fabryki. Ma być pięknie. Takie zlecenia to dla nas duże wyzwanie. Udało nam się sprostać wyzwaniu. Dziękujemy za zaufanie.

Kule szklane w bieli

Para Młoda marzyła o okrągłych stołach i nie chcieli kompozycji kwiatowych w wysokich naczyniach. Zaproponowaliśmy kompozycje z jasnych kwiatów w szklanych kulach. Para była zachwycona efektem końcowym. A my dziękujemy za zaufanie.

Gipsówkowe obłoki

Jaki jest przepis na udaną aranżację uroczystości weselnych? Ciężarówka gipsówki. I tak było w tym przypadku. Gipsówkowe obłoczki rozpłynęły się po sali i otoczeniu Pałacu w Balcerowie. Jak w niebie.

Agnieszka i Adam i ich wymarzone wesele

Przyznali się nam, że marzyli o weselu w pałacu. Piękne kompozycje w których nie mogło zabraknąć ulubionych hortensji, dopełniły całości. 

Kandelabry w amarantach

W tej konkretnej aranżacji Przyszła Panna Młoda Aleksandra, zdecydowana była na odważny  kolor amarantowy. Eleganckie kandelabry idealnie dopasowaliśmy do pałacowych wnętrz. Blask świec i odpowiednie oświetlenie nadały całej uroczystości niespotykanego nastroju.

Złote kule i eustoma.

Para Młoda miała życzenie by dekoracje wpisywały się w charakter obiektu Pałacowego. Miały Być eleganckie i harmonijne. Nasz wybór padł na kremową eustomę, a kompozycje zostały wzbogacone złotymi elementami.

Podkowy na szczęście

To było nietypowe zlecenie. Pani Młoda nie chciała tradycyjnych kompozycji kwiatowych. Myślała o czymś nietypowym, surowym. Jednocześnie była wielką miłośniczką koni i uprawiła jeździectwo.

Kolorowe kwiaty

W tej propozycji Para Młoda miała marzenie by ich kwiaty na sali buły kolorowe i różnorodne. Wymagające wnętrza nie pozwalają na zupełna swobodę. Pałac rządzi się własnymi prawami. Trzeba zachować umiar i elegancję.

Czerwone Parasolki

Odważna koncepcja przy użyciu stelaży parasolek. Na każdym stole parasolka na której zawieszone są dekoracje kwitowe. Przestrzenna, bardzo pracochłonna aranżacja. Idealnie współgra z jesiennym terminem wesela.

Klasyka w jasnych różach

Przykład klasycznej dekoracji. Wysokie naczynia z kompozycjami kwiatowymi i dekoracyjne świeczniki.

Panna Młoda kocha fiolet

Kameralna uroczystość i Panna Młoda która kocha fiolet.

Kameralna uroczystość

Niewielka uroczystość w okresie Wielkanocnym. Tulipany doskonale wpisują się w panującą porę roku i charakter sali.

Jesienne nastroje w Balcerowie

Ślub jesienny to zawsze możliwość nawiązania do pięknych kolorów kojarzonych z tą porą roku. Tutaj Młodzi mieli takie życzenie. Typowa Jesienna Para Młoda.

Koniec lata w barwach kremu i różu

Uroczystość weselna na zakończenie lata. Jabłka nawiązują subtelnie do panującej pory roku. Ulubiony kolor Panny Młodej – różowy.

Wrześniowa uroczystość w blasku świec

Niewielkie przyjęcie dla najbliższych w pięknych okolicznościach sal w Pałacu w Balcerowie. Jesienna aura nadała charakter aranżacją w których nie mogło zabraknąć świec.