Dekoracje Sal Weselnych

Pałac Balcerowo – Hotel Pietrak

W samym środku Gniezna znajduje się malowniczo położony pałac Balcerowo. Obiekt otoczony jest starodrzewiem w zadbanym parku.
Balcerowo to bardzo klimatyczne miejsce na przyjęcie weselne, i ślub plenerowy. Bardzo dobra współpraca z właścicielami zaowocowała wieloma bardzo udanymi aranżacjami i niezapomnianymi uroczystościami.

Parasolki i storczyki.

Para młoda zupełnie zdała się na doświadczenie florystów Zielonej Fabryki. Ma być pięknie. Takie zlecenia to dla nas duże wyzwanie. Udało nam się sprostać wyzwaniu. Dziękujemy za zaufanie.

Kule szklane w bieli

Para Młoda marzyła o okrągłych stołach i nie chcieli kompozycji kwiatowych w wysokich naczyniach. Zaproponowaliśmy kompozycje z jasnych kwiatów w szklanych kulach. Para była zachwycona efektem końcowym. A my dziękujemy za zaufanie.

Gipsówkowe obłoki

Jaki jest przepis na udaną aranżację uroczystości weselnych? Ciężarówka gipsówki. I tak było w tym przypadku. Gipsówkowe obłoczki rozpłynęły się po sali i otoczeniu Pałacu w Balcerowie. Jak w niebie.

Kandelabry w amarantach

W tej konkretnej aranżacji Przyszła Panna Młoda Aleksandra, zdecydowana była na odważny  kolor amarantowy. Eleganckie kandelabry idealnie dopasowaliśmy do pałacowych wnętrz. Blask świec i odpowiednie oświetlenie nadały całej uroczystości niespotykanego nastroju.

Złote kule i eustoma.

Para Młoda miała życzenie by dekoracje wpisywały się w charakter obiektu Pałacowego. Miały Być eleganckie i harmonijne. Nasz wybór padł na kremową eustomę, a kompozycje zostały wzbogacone złotymi elementami.

Podkowy na szczęście

To było nietypowe zlecenie. Pani Młoda nie chciała tradycyjnych kompozycji kwiatowych. Myślała o czymś nietypowym, surowym. Jednocześnie była wielką miłośniczką koni i uprawiła jeździectwo.

Kolorowe kwiaty

W tej propozycji Para Młoda miała marzenie by ich kwiaty na sali buły kolorowe i różnorodne. Wymagające wnętrza nie pozwalają na zupełna swobodę. Pałac rządzi się własnymi prawami. Trzeba zachować umiar i elegancję.

Czerwone Parasolki

Odważna koncepcja przy użyciu stelaży parasolek. Na każdym stole parasolka na której zawieszone są dekoracje kwitowe. Przestrzenna, bardzo pracochłonna aranżacja. Idealnie współgra z jesiennym terminem wesela.

Klasyka w jasnych różach

Przykład klasycznej dekoracji. Wysokie naczynia z kompozycjami kwiatowymi i dekoracyjne świeczniki.

Panna Młoda kocha fiolet

Kameralna uroczystość i Panna Młoda która kocha fiolet.

Kameralna uroczystość

Niewielka uroczystość w okresie Wielkanocnym. Tulipany doskonale wpisują się w panującą porę roku i charakter sali.

Jesienne nastroje w Balcerowie

Ślub jesienny to zawsze możliwość nawiązania do pięknych kolorów kojarzonych z tą porą roku. Tutaj Młodzi mieli takie życzenie. Typowa Jesienna Para Młoda.

Koniec lata w barwach kremu i różu

Uroczystość weselna na zakończenie lata. Jabłka nawiązują subtelnie do panującej pory roku. Ulubiony kolor Panny Młodej – różowy.