Dekoracje Sal Weselnych

Hotel Moran w Ostrowie k.Powidza

Panoramiczny widok na szmaragdową taflę jeziora oraz natura „na dotyk” tuż za oknem restauracyjnych tarasów. Nowoczesne i komfortowe wnętrza urządzone minimalistycznie w stonowanych kolorach. To wszystko idealnie tworzyło tło do naszych aranżacji kwiatowych. Każda nasze realizacja wyglądała tam dobrze.

Kolor i szarość

Misterne stelaże wyklejane liśćmi topoli i energetyczne kolorowe kompozycje dla przełamania monotonii. Sala w Moranie idealnie nadaję się do powieszania elementów pod sufitem, co oczywiście wykorzystaliśmy w naszym projekcie.

Kolorowe polne kwiaty w ferii barw

Miało być kolorowo i miało być w charakterze polnym. Wykorzystaliśmy butelki z kolorowego szkła i wysokie wazony, by optycznie podwyższyć salę. Nie obyło się bez podwieszanych elementów na sali.

Rybki i gipsówka

Pierwsza nasza realizacja w Moranie. Gospodarz chciał nawiązać wystrojem do otoczenia i Jeziora Powidzkiego które kojarzy mu się z udanymi połowami.

Niebieskie hortensje

W tej aranżacji stołów po prostu kolor gra pierwsze skrzypce. Uwielbiamy niebieskie hortensje. Są jedyne w swoim rodzaju. Nadają charakter całej uroczystości.

Goździki z pazurkiem

Biała gipsówka w wysokich wazonach to bardzo często wybierany element dekoracji w sali Hotelu Moran. Tutaj przełamaliśmy biel intensywną czerwienią goździków, z których wykonaliśmy kule.

Kolorowe kule

Energetyczna Para Młoda i pomysł aby dodać koloru do estetycznych wnętrz obiektu. Czy się udało? Oceńcie sami.

Biel i krem

Klasyczne kompozycje z białej i kremowej eustomy. Na stoły wykonano również dekoracje świec.

Turkus – kolor przewodni uroczystości

Para Młoda za swój kolor przewodni wybrała turkusowy. Kolor ten towarzyszył we wszystkich elementach składających się na spójną całość uroczystości.

Klasyczna biel eustomy

Bardzo elegancka i dekoracja stołów klasycznymi kompozycjami z białej eustomy. Ciekawym elementem była podwieszana kaskada ze storczyka tajlandzkiego i kryształów nad stołem Pary Młodej.