Post

Hotel Barczyzna Medical Spa w Nekli

Uroku temu miejscu dodaje bliskość lasu i niezwykła przestrzeń wokół obiektu. Minimalistyczne wnętrza w skandynawskim stylu tworzą idealne tło, dla wszelkich florystycznych fantazji.

Żagle i gipsówka

Dekoracja sali zawierała motywy nawiązujące do wspólnej pasji Pary Młodej, jaką jest żeglarstwo i podróże, również te na dwóch kółkach. W swoich aranżacjach nawiązaliśmy do pory roku, dlatego pojawiły się wrzosy. Gipsówka nadały delikatny charakter całej dekoracji sali. Nie zapomnieliśmy o drobnych elementach dekoracyjnych na holu, tarasie, sali kominkowej.

Polne kwiaty w słoikach

Bardzo modny element jakim się stał słoik, idealnie sprawdza si,e jako para do bukietów polnych kwiatów. W  naszej aranżacji nawiązujemy do letniej poru roku i nadchodzących wakacji.  Zadbaliśmy o każdy szczegół i spójność wystroju w całym obiekcie.

Eleganckie aranżacje z białej gipsówki ze srebrnymi motywami

Pani Młoda miała życzenie aby głównym motywem była gipsówka. Połączyliśmy ją w aranżacjach z białą eustomą. W Srebrne akcenty i użyte naczynia nadały bardzo elegancki charakter przyjęciu. Dodatkową ozdobą były podwieszone bibułowe pompony. 

Motyw z ptaszkami

Dekoracja w której motywem przewodnim są ptaszki. Element ten pojawiał się zarówno w aranżacjach sali, jak i na zaproszeniach i winietkach. Całości dopełniały pompony tiulowe podwieszane pod sufitem. Na stołach pojawiły się bukiety z gipsówki i eustomy.

Aranżacja jesienna z jabłkami

Uroczystość ślubu plenerowego i wesela gdzie motywem przewodnim były czerwone naturalne jabłka. Białe gerbery nadawały charakterystyczny styl całej aranżacji. Parze Młodej zależało na prostej dekoracji, która nawiąże do pory roku i otoczenia.