Post

Gościniec Nad Dwoma Stawami w Gnieźnie

Gościniec Nad Dwoma Stawami jest usytuowany na obrzeżach Gniezna. Obiekt znajduje się w otoczeniu pięknych zielonych ogrodów. Pary Młode bardzo często decydują się na plenerowy ślub w ogrodowej altanie. Właściciele i załoga są zawsze pozytywnie nastawieni do naszych pomysłów, by wspólnie sprostać oczekiwaniom Młodych Par.

Bardzo efektowne dekoracje sali balowej

Monika i Oskar. Cudowna Para, którą łączy pasja do koni. Młodzi i piękni, zakochani po uszy, wymarzyli sobie ślub i wesele jak z bajki. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć cegiełki do spełnienia ich marzeń.

Eleganckie dekoracje w szarościach z białą hortensją

Srebrne akcenty w tym podtalerze, grafitowe dodatki a w kompozycjach kwiatowych tylko popielate wypełniacze. Tutaj każdy element był precyzyjnie zaprojektowany.Całość bardzo spójna idealnie spełniła oczekiwania Weroniki i Mateusza.

Efektowne kompozycje z hortensjami

Para Młoda to zdecydowani młodzi ludzie którym zależało na efekcie i elegancji.

Romantycznie

Kwiatowe girlandy i kompozycje w odcieniach różu z piwonią i innymi sezonowymi roślinami. Było pięknie, romantycznie i pachnąco.

W odcieniach różu

Klasyczne kompozycje z mieszanych roślin w odcieniach różu zdobiły stoły przesympatycznej Młodej Pary, która całkowicie zdała się na naszą propozycję.

Drewniane skrzynki pełne kwiatów

To była nietypowa dekoracja w tej sali. Kompozycje kwiatowe ułożyliśmy w drewnianych skrzyneczkach, a świece rozłożyliśmy w słoiczkach ozdobionych sznurkiem.

Dalie w otoczeniu senecio

Szaro – łososiowe kompozycje gdzie główną rolą są łososiowe dalie. Zapowiedź nadchodzącej jesieni. 

Romantyczne dekoracje z girlandami 

Cudowna Para Młoda Iwona i Dawid i ich wielki dzień. Girlandy i duże kompozycje na złotych postumentach. 

Kremowe kompozycje ze świecą

Na życzenie Pary Młodej wykonaliśmy kompozycje w które wkomponowane zostały świece. Kolorystyka dekoracji doskonale dopasowana była do wnętrza sali.

Gipsówkowe obłoki

Życzeniem Adrianny i Mateusza, było stworzenie wystroju na bazie gipsówki. Kompozycje zostały zaaranżowane w srebrnych naczyniach a całości dopełniły świeczniki w tym samym kolorze. 

Klasyczne z piwoniami

W tej aranżacji motywem przewodnim była piwonia, z której Panna Młoda miała wykonany bukiet. Na sali kompozycje umieściliśmy w wysokich naczyniach, a na prezydialnym stole pojawiła się delikatna dekoracja na froncie stołu.

Pożegnanie lata- słoneczniki

Naturalnego uroku słonecznikom nie można odmówić. Są takie Pary które stawiają na energię tych słonecznych kwiatów. I to nam się podoba!

Zielone jabłuszko jako motyw przewodni

Ewelina i Patryk lipiec 2017. Nie mieli pomysłu na dekoracje. Chcieli aby była wyjątkowa, naturalna i kojarzyła się gościom z nimi – Młodymi. Wspólnie wymyśliliśmy że jabłuszko będzie motywem przewodnim i cała reszta budowana była wokół tego. 

Październikowe wesele

Do dekoracji stołów wykorzystaliśmy nieduże bukiety, które umocowane zostały w ozdobionych słoikach. Elementy dekoracji na stołach ułożone były na drewnianych krążkach , co nadało całej aranżacji rustykalnego charakteru.

Dla romantycznej duszy

Delikatne kompozycje z różnorodnych kwiatów. Małe bukiety na stoły dla gości , a przed Parą Młodych girlanda rozciągająca się przez cały stół.

Kompozycje z łososiowej róży

Tym razem na sali W Dwóch Stawach ustawiliśmy lekko opadające łososiowe kompozycje.

Fioletowe eustomy

Całość aranżacji utrzymana była w odcieniach fioletu. Do wykonania dekoracji głównie użyliśmy eustomy o różnych odcieniach fioletu.

Delikatne kompozycje z goździkiem

Do tek realizacji wykonaliśmy kompozycje z różowym goździkiem ze świecą.

Bordo i czerwień

Kompozycje kwiatowe na stoły, wykonaliśmy w kolorystyce bordowo-czerwonej.

Delikatnie i z klasą

Dekoracje w niedużym budżecie z dużym wyczuciem i klasą.

Błękitne hortensje jako motyw przewodni

Na dekorację głównie składały się kompozycje, które wykonaliśmy z błękitnych hortensji i białej piwonii.