Post

Przyjęcie komunijne

Dzień I Komunii Św., to jeden z najważniejszych dni w życiu młodego chrześcijanina. W uroczystości biorą udział najbliżsi dziecka. Po uroczystości w kościele, najczęściej zaprasza się gości na uroczysty obiad, by razem świętować to podniosłe wydarzenie. Warto zadbać aby otoczenie, a zwłaszcza stoły były odpowiednie przystrojone. Świeże kwiaty, świece, figurki aniołków, balony.  

Przyjęcie Komunijne w Hotelu Moran nad Jeziorem Powidzkim

Piękne okoliczności przyrody i wymarzona pogoda. Do tego dodajmy najbliższą rodzinne i przyjaciół elegancko i smacznie ugoszczonych w Restauracji Moran. Czy może być lepszy przepis na udane przyjęcie komunijne? No tak nie obyło się bez animacji dla dzieci no i oczywiście pięknych dekoracji kwiatowych i nie tylko. Ale to już możecie podziwiać na zdjęciach.

Przyjęcie Komunijne w Pałacu w Zakrzewie

Mała Księżniczka to musi być pałac. Ten w Zakrzewie to wyjątkowe miejsce z pięknym parkiem otaczającym posiadłość. Majowa przyroda zachęca do spacerów i jest cudowną okazją do pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dekoracje na stołach zostały wykonane z delikatnych jasnych kwiatów. Dania były serwowane w talerzach, więc pozwoliliśmy sobie na dekoracje zajmujace spora cześć stołu. 

Stół Komunijny w białych różach

Dekoracje na stołach komunijnych  zazwyczaj są wykonane z jasnych kwiatów. Maj to pora roku gdzie przyroda budzi się do życia. Dobrze jeśli na stole pojawią się naturalne dekoracje. Najczęściej są to kwiaty w jasnych tonacjach. Poniższa propozycja to klasyka. Białe róże ponadczasowe i bardzo eleganckie.