Post

Świąteczne aranżacje influencerek z dekoracjami z Zielonej Fabryki

Tego nie da się nie zauważyć – na Instagramie i w innych kanałach social media zapanowało istne świąteczne szaleństwo! Musimy przyznać – my także się do tego przyczyniliśmy 🎅, ale sami przyznacie – obok pięknych dekoracji świątecznych nie da się przejść obojętnie, prawda? 🙂

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam owoc naszej współpracy z influencerkami, które już od listopada pokazywały Wam oryginalne świąteczne dekoracje z Zielonej Fabryki 🎄, raczyły Was pomysłami, inspiracjami, a nawet… przepisami i oczywiście kodem zniżkowym na zakupy! W ramach współpracy dla każdej z Dziewczyn przygotowaliśmy paczkę-niespodziankę z ozdobami (nie tylko na choinkę), we wskazanym przez nie stylu. Przyznamy – było to nie lada wyzwanie, wierzymy jednak, że w dużej mirze udało nam się trafić w ich gust. Po świątecznych zakupach w sklepie online wiemy, że i Wam spodobały się nasze tegoroczne propozycje. 

Poniżej znajdziecie szereg inspiracji i aranżacji z wykorzystaniem naszych dodatków – koniecznie dajcie znać który styl spodobał Wam się najbardziej. Naturalne aranżacje u Kasi, amerykańskie szaleństwo u Magdy i Eweliny, a może różowe dekoracje u Pauliny?

 

Kasia Soczówka, Motkovo

 

Dziadek do orzechów, choineczki na pniu, lampion

Choineczki na pniu

 

Girlanda i wieniec

 

Wieniec

 

Dziadek do orzechów

 

Magda Gajewska, Mum’s Life

 

Zawieszki na choinkę, bombka miś

 

 

Bombka samochodzik

 

 

 

Zdjęcia naszych dekoracji oraz informacje o kodzie zniżkowym na zakupy w naszym sklepie znalazły się także na blogu Magdy. Sprawdźcie jej sprawdzone patenty na udane Święta!

  1. Planowanie świąt – czyli zadania na 10 dni.

 

2. Świąteczny piernik – najlepszy przepis!

 

3. Świąteczne pierniczki – nasz rodzinny sprawdzony przepis.

 

Paulina, ma.laaa

 

Lampki led, bombki, zawieszka ptaszek

 

Świąteczny stroik – bombko-box

 

Wieniec, lampki led

 

Zawieszki na choinkę

 

 

Ewelina Kropicka-Bronk, evellynkr

 

Świąteczny stroik – bombko-box, zawieszki dziadki do orzechów, zawieszka gwiazda

 

 

Zawieszki na choinkę

 

 

Ambasadorka Zielonej Fabryki, Madlen Fox

Jak zawsze mogliśmy liczyć także na wsparcie Magdy, naszej ambasadorki, która w tym roku zdecydowała się na świąteczne szaleństwo w iście bajkowym i magicznym stylu. Jak podoba Wam się jej choinka?

Baśniowe ozdoby choinkowe