Post

Stylowa toaletka – mebel nie tylko do sypialni

Nazywana także konsolą. W wersji z lustrem lub bez. Z ozdobnymi szufladami, lub prosta i czysta w formie. Z drewna, szkła, metalu, czy z betonowym blatem… Toaletka! Mebel niezwykle uroczy i choć nie jest niezbędny, to coraz częściej po niego sięgamy. Nie tylko ze względów estetycznych, ale i praktycznych. A zastosowań toaletki może być naprawdę sporo! 

Nie tylko do makijażu

Kojarzą nam się najczęściej z miejscem, w którym przechowujemy kosmetyki i bibeloty. Faktycznie przez lata toaletki najczęściej pojawiały się w sypialni i służyły głównie kobietom. Obecnie toaletki i konsole stawia się także w salonach, gabinetach czy w przedpokoju. Nie zawsze spełniają funkcję przechowywania – coraz częściej służą jako miejsce do prezentacji np. kwiatów czy ramek ze zdjęciami, które przypominają o najpiękniejszych i najważniejszych chwilach z życia. Zdarza się, że pojawiają się także w… łazience, jako niezwykły mebel pod umywalkę.

Tak więc toaletka to nie tylko centrum makijażu. W modelach z pojemnymi szufladami schowasz najpotrzebniejsze rzeczy i będziesz mieć je pod ręką. Dodatkowe miejsce do przechowywania gwarantuje dolna półka, która pojawia się w niektórych modelach. Na długich blatach pięknie prezentują się praktyczne ale i ozdobne kosze czy pojemniki,  których także możesz trzymać drobiazgi. W taki sposób możesz przechowywać np. biżuterię.

A jaką toaletkę wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz toaletki i konsole w każdym modnym stylu – np. loft, glamour czy prowansalskim. Nie musisz jednak kierować się zawsze wyłącznie stylem. Toaletka to mebel, który śmiało może „odstawać” i wyróżniać się na tle pozostałych. W końcu to mebel wyjątkowy. Kierując się wyborem przede wszystkim pomyśl o swoim komforcie i funkcji, jaką toaletka ma pełnić. Jeśli ma być miejscem jedynie ozdobnym – śmiało postaw na minimalistyczną wersję z prostym blatem i nogami. Jeśli jednak planujesz, by konsola stała się Twoim osobistym miejscem do przechowywania / pracy – wybierz model z szufladami.

Niezależnie od tego, czego szukasz, z pewnością zainspirujesz się naszymi propozycjami. Szeroka, a jednocześnie niepowtarzalna gama naszych produktów sprawi, że z pewnością wybierzesz coś dla siebie. 

Jeśli spodobała Ci się toaletka – kliknij w jej zdjęcie, aby przejść do sklepu.

W stylu prowansalskim 

Klasyczna z szufladami

W stylu loft z nutką glamour

Do romantycznej sypialni

W stylu modern z drzewa mango
Nowoczesna, ze szlachetnych materiałów

Prosta i surowa w formie

Klasyczna, z drewna świerkowego