Post

Baśniowe Święta w Zielonej Fabryce

  1. Na te Święta czekają wszyscy. Ten magiczny okres gorączkowych przygotowań, zakupowego szału, rodzinnych spotkań w pięknie udekorowanych mieszkaniach, pachnące choinki, korzenne zapachy… Jednak w tym roku, nie wiemy dokładnie jak naprawdę będzie wyglądał ten czas – przed, w trakcie i po Świętach Bożego Narodzenia. Kiedy nie czujemy się pewnie, stabilnie, kiedy niepewność bierze górę, to jak myśleć o tym magicznym okresie?! I wtedy na myśl przywodzimy dziecięcą beztroskę i nieograniczoną wyobraźnię, która może nas przenieść w baśniowy świat!

 

 

Przekraczając próg Zielonej Fabryki, wchodzisz do innej krainy. Zostajesz zaproszony do bajki pt. „Kolorowe Święta”, gdzie wszystko jest możliwe, gdzie dla każdego znajdzie się miejsce, gdzie wszystko ze sobą żyje w idealnym układzie, symbiozie. Sceneria  jest bardziej jesienna niż zimowa, ale od kilku lat taką rzeczywistość obserwujemy i w takiej przychodzi nam żyć. Jednak, to tylko tło, które jeszcze mocniej uwypukla feerie barw tajemniczej krainy.

 

 

Motyw przewodni stanowią grzyby, które zachwyciłyby najbardziej wybrednego grzybiarza. Prawdziwe giganty, ale również te trochę mniejsze – podświetlane, które mogą zastąpić tradycyjną nocną lampkę w pokoiku naszej pociechy. Znajdą się również te mini, przyjemne z aksamitu do przytulenia, a nawet do zawieszenia na choince lub do ustawienia jako dekoracja w oknie.

 

 

 

 

Błyszczące liście paproci, mocno brokatowe kopry czy inne lśniące rośliny, które włożone do wazonu, nadadzą blichtru i szyku naszemu wnętrzu w stylu glamour.

 

 

 

Po florze czas na faunę – pełen wachlarz. Cekinowe flamingi, papugi i barwne ptaki. Jelenie, konie i jednorożce, urocze łosie i migocące motyle. Nawet urocze króliki i zające znajdą miejsce w tej baśniowej opowieści.

 

 

 

 

To nie koniec naszej opowieści przez „różowe” okulary, bo jej różne odcienie idealnie zestawiamy z zielenią i złotem. Pojawi się także brąz i miedź. Gwiazdy, choineczki, bombki o różnorodnych kształtach i walorach estetycznych. Talerze, patery i etażerki, zawieszki, lampiony oraz inne ozdoby.

 

 

 

 

 

Kiedy odwrócimy swój wzrok, zobaczymy gromadę pogodnych pluszowych łosi, które stadnie gromadzą się wokół naszej fabrycznej recepcji, gdzie na tle ceglanej ściany możecie podziwiać kolejne ozdoby bożonarodzeniowe.  A tam wystarczy spojrzeć nieco wyżej dostrzec gwieździste niebo.

 

 

 

 

 

 

 

 

I tak kończymy naszą opowieść o kolorowej fabryce, do której serdecznie zapraszamy, by poczuć moc i wyjątkową atmosferę tych Świąt. Kto nie może dotrzeć osobiście – może zakupić swoje wymarzone dekoracje i prezenty w naszym sklepie online sklep.zielonafabryka.pl/boze-narodzenie

Do zobaczenia w bajkowej krainie!