Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


O nas

O nas - zdjęcie

W naszej ofercie znajduje się wszystko to, co pomoże nadać każdemu miejscu niepowtarzalny charakter. Zapewniamy szeroką gamę usług i niestandardowe rozwiązania. Przygotowujemy dekoracje na różne okazje i w różnym stylu, w zależności od wymagań naszych klientów.


Naszą specjalnością są oryginalne i niepowtarzalne dekoracje kwiatowe. Zajmiemy się również roślinami doniczkowymi. Pomożemy dobrać odpowiednie do danego wnętrza rośliny i stworzymy z nich atrakcyjne aranżacje. W waszych ogrodach zimowych pojawią się egzotyczne, oryginalne rośliny.
Z przyjemnością zadbamy, aby w Państwa hotelu, czy restauracji, zawsze były świeże, piękne kwiaty, a zieleń przykuwała uwagę każdego z gości. Pomożemy stworzyć niepowtarzalny nastrój, w tak ważnym dniu każdego człowieka, jakim jest uroczystość weselna, komunijna itp.
Wiosną zajmiemy się aranżacjami z roślin balkonowych i rabatowych. Odpowiedni dobór i pielęgnacja, pozwoli cieszyć się pięknym otoczeniem Waszych hoteli, restauracji, przez wiele miesięcy.
Posiadamy własny transport i nowoczesną chłodnię do przechowywania roślin. Współpracujemy bezpośrednio z producentami kwiatów w kraju, a ofertę wzbogacamy o cotygodniowe dostawy roślin z Holandii. Te wszystkie rozwiązania pozwalają na stworzenie szerokiej oferty, najwyższej jakości roślin w atrakcyjnych cenach.
Dekoracje przez nas tworzone staramy się w pełni dopasować do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Jednocześnie służymy radą i wieloletnim doświadczeniem. Każda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod konkretnego Klienta.

Losowy artykuł

Prymula - (Primula) - bylina pochodząca z Europy i Azji. Uprawiana w doniczkach, to mieszaniec pie…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno