Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


O nas

O nas - zdjęcie

W naszej ofercie znajduje się wszystko to, co pomoże nadać każdemu miejscu niepowtarzalny charakter. Zapewniamy szeroką gamę usług i niestandardowe rozwiązania. Przygotowujemy dekoracje na różne okazje i w różnym stylu, w zależności od wymagań naszych klientów.


Naszą specjalnością są oryginalne i niepowtarzalne dekoracje kwiatowe. Zajmiemy się również roślinami doniczkowymi. Pomożemy dobrać odpowiednie do danego wnętrza rośliny i stworzymy z nich atrakcyjne aranżacje. W waszych ogrodach zimowych pojawią się egzotyczne, oryginalne rośliny.
Z przyjemnością zadbamy, aby w Państwa hotelu, czy restauracji, zawsze były świeże, piękne kwiaty, a zieleń przykuwała uwagę każdego z gości. Pomożemy stworzyć niepowtarzalny nastrój, w tak ważnym dniu każdego człowieka, jakim jest uroczystość weselna, komunijna itp.
Wiosną zajmiemy się aranżacjami z roślin balkonowych i rabatowych. Odpowiedni dobór i pielęgnacja, pozwoli cieszyć się pięknym otoczeniem Waszych hoteli, restauracji, przez wiele miesięcy.
Posiadamy własny transport i nowoczesną chłodnię do przechowywania roślin. Współpracujemy bezpośrednio z producentami kwiatów w kraju, a ofertę wzbogacamy o cotygodniowe dostawy roślin z Holandii. Te wszystkie rozwiązania pozwalają na stworzenie szerokiej oferty, najwyższej jakości roślin w atrakcyjnych cenach.
Dekoracje przez nas tworzone staramy się w pełni dopasować do Państwa oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Jednocześnie służymy radą i wieloletnim doświadczeniem. Każda dekoracja jest unikatowym projektem przygotowanym pod konkretnego Klienta.

Losowy artykuł

Zanieczyszczenie środowiska to istotny problem cywilizacyjny. Szkodliwe związki mogą być przyczyną…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno