Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Czerń modna w te Święta...

Zielona Fabryka

Dodany: 05 grudnia 2008

W hotelu Pietrak odbyło sie spotkanie "Podróże kulinarne wokół stołu Wigilijnego".

Zielona Fabryka została zaproszona aby zaprezentować ozdoby świąteczne, oraz powiedzieć kilka słów na temat najnowszych trendów we florystyce bożonarodzeniowej.

W Polsce Boże Narodzenie to przede wszystkim tradycja, a więc najchętniej wybieramy dekoracje w tradycyjnej kolorystyce, w odcieniach czerwieni i zieleni, a także srebra i złota. Nowe trendy przyjmą się więc głównie wśród osób lubiących zmiany i skłonnych do eksperymentów. Dość zaskakująca dla większości okazała się propozycja czerni w dekoracjach świątecznych. Godny uwagi jest inspirowany zimą styl naturalny. Białe śnieżynki, sople, i wszelkie mroźne dekoracje. Odwiecznie królujące złoto zagrożone zostało przez debiutujący w tym sezonie kolor miedzi. Zieleń w ciekawych, orientalnych połączeniach z fioletem i odcieniami błękitu była już obecna w ubiegłym roku, podobnie jak kolor czarny. W tym sezonie modne jest wszystko, co brokatowe, a więc nawiązanie do karnawału.

Osobiście wszystkich sceptycznych do eksperymentów w okresie Bożego Narodzenia namawiam do spojrzenia łaskawszym okiem na kolor czarny, który szczególnie efektownie komponuje się ze srebrem, czy złotem.

Dekorowanie naszych mieszkań i domów na święta, nie powinno stać się przykrym obowiązkiem, ale przyjemnością i dobrą zabawą, również dla najmłodszych domowników. Aby udowodnić, że tak naprawdę każdy może wykonać świąteczny stroik, z zaskoczenia poprosiłam moją córkę Marysię która ma 4 i pół roku, o wykonanie dekoracji na stół do swojego pokoju.

W imprezie wzięło udział ponad 200 osób. Goście oprócz pokazu florystycznego, mogli posłuchać o tradycjach świątecznych, skosztować przepysznych potraw ze stołu wigilijnego, które to również w trakcie pokazu kulinarnego prezentowali kucharze Hotelu Pietrak.

Wśród gości rozlosowane zostały nagrody, m. in. dekoracje świąteczne ufundowane przez Zieloną Fabrykę.

Pięknie udekorowanych mieszkań, ale przede wszystkim pięknych serc

życzy

Małgorzata Pełczyńska wraz z zespołem Zielonej Fabryki

Pierwsza "pokazowa" praca Marysi

Pierwsza ''pokazowa'' praca Marysi
Pierwsza ''pokazowa'' praca Marysi
Pierwsza ''pokazowa'' praca Marysi
Pierwsza ''pokazowa'' praca Marysi

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe W upalne dni słońce może uszkodzić rośliny stojące na parapeta…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno