Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Święto Róży

Zielona Fabryka

Dodany: 28 sierpnia 2010

W ostatnia niedzielę wakacji Zielona Fabryka uczestniczyła w imprezie zorganizowanej przez Dworek "Róża Poraja" w Budziejewie. Festiwal muzyki ślubnej i weselnej, oraz świeto róży, przyciągnęło do tego malowniczego miejsca setki osób z całej okolicy.

Można było zapoznac sie z bogatą ofertą wystawców, przy akompaniamęcie zespołów muzycznych. Na terenie parku przygotowana została bogata oferta kulinarna, a dla najmłodszych równiez nie zabrakło wielu atrakcj. Można było zwiedzic wnętrza dworku, oraz przejechac się powozem zaprzęgniętym w cztery konie.

Dla nas była to doskonała okazja zaprezentowania swojej oferty skierowanej głównie dla Par Młodych. Z okazji imnienin Róży, która jest symbolem w herbie dworku, rozdaliśmy wśród gości 500 róż !!!

Nasze stoisko cieszyło sie wielkim zainteresowaniem. Wszystkie dekoracje były wykonane z motywem róży. Goście byli zaskakiwani wręczanymi różami. Niestety tylko pogoda płatała figle. Porywisty wiatr i przechodzące ulewy dość skutecznie redukowały stan naszych szklanych świeczników i wazonów:)

Już dziś zapraszamy do udziału w imprezie za rok !!!

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe Większość roślin przechodzi okres spoczynku. Podlewamy je umiar…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno