Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Zielona Fabryka Dzieciom

Zielona Fabryka

Dodany: 09 sierpnia 2010

26 sierpnia (czwartek), na terenie centrum handlowego KAUFLAND ul. Roosevelta w Gnieźnie w godzinach od 10 do 16, odbyły się warsztaty florystyczne zorganizowanae przez  Zieloną Fabrykę w ramach ogólnopolskiej akcji "Floryści Dzieciom".

Akcja miała na celu ożywiać oraz stymulować świat dziecka tak, by było wrażliwe na piękno natury i kreatywnie spędzało swój czas poprzez kontakt z roślinami.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 50  dzieciaków. Mali floryści pracowali na materiale roślinnym. Do dyspozycji mieli wiele róznorodnych kwiatów i dodatków, jakie wykorzystuje się we florystyce. Tematem warsztaów były: kompozycje roslinne w gąbce, dokoracja pojedynczego słonecznika, biżuteria kwiatówa, a dla chłopców strojenie samochodu (wyciętej formy).

Wszystkie dzieci po ukończeniu swoich prac otrzymały dyplomy, a swoje dzieła mogłi zabrać ze sobą do domu.

Dzieci były bardzo twórcze. Była to dla nich dość rzadka okazja pracy i obcowania z takim materiałem , jakim są rośliny ozdobne. Pracy towarzyszyło mnóstwo zabawy i radości.

Jako organizatorzy tej akcji jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu tej imprezy. Już myślimy o kolejnych tego typu warsztatach, a kto wie może nawet na stałe wpiszą się do naszego kalendarza!

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
czy wiesz że… Przed ślubem narzeczeni "dają na zapowiedzi". W parafiach obojga…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno