Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Bożonarodzeniowe trendy

Zielona Fabryka

Dodany: 15 grudnia 2009

Grudzień to czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia.

W naszych domach, miejscach pracy, instytucjach pojawia się choinki, stroiki, i inne elementy dekoracji kojarzone ze Świętami.  Zanim zabierzemy się do dekorowania, powinniśmy dość krytyczne przyjrzeć się temu, co wyciągamy z piwnic i pawlaczy. Czasami nagromadzone przez lata „skarby” niekoniecznie dobrze wyglądają w zestawieniu i efekt może być odwrotny do zamierzonego.

Zielona Fabryka wzięła udział w dwóch pokazach Świątecznych, na zaproszenie stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Pawłowie i w domu kultury w Żydowie.  Podczas pokazów, Forysta Miłosz Blonkowski zaprezentował swoje prace, a Małgorzata Pełczyńska opowiedziała o najnowszych trendach we florystyce, zapoznała z historią choinki i symboliką poszczególnych elementów dekoracji bożonarodzeniowej.

Choć czerń w dekoracjach Świątecznych pojawiła się już dwa sezony temu nadal cieszy się dużą popularnością i coraz więcej naszych klientów się do niej przekonuje. Czerń pięknie komponuje się ze srebrem i złotem, bielą i odcieniami szarości. W tym sezonie modny jest ostry róż i odcienie fioletu. Niezmiennie połączenie czerwieni ze złotem i srebrem na tle zieleni to najbardziej tradycyjna kolorystyka bożonarodzeniowa.  

 

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe Rośliny podlewamy rzadziej niż zwykle, nie nawozimy ich i nie p…

Zobacz więcej..

Zobacz także

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno