• Aktualności,  Przy Kawie

  Wszystkich Świętych 2017

  Październik w Zielonej Fabryce upływa zdecydowanie pod znakiem Wszystkich Świętych. Na sezon 2017 w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo nowości! Przygotowaliśmy już dla was Stroiki sztuczne. Zbieramy, jak zawsze zresztą, zamówienia na indywidualne projekty. W weekend 14-15 październik zaprezentujemy nową ofertę na kwiaty cięte. Jak co roku na spotkaniu z Klubowiczami Zielonej Fabryki, będzie dobra kawa, ciacho i jeszcze jakaś kulinarna niespodzianka! Ale przede wszystkim nie może zabraknąć was drodzy klienci! Będziemy czekać na was z dobrymi humorami i specjalnymi rabatami!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Wszystkich Świętych 2016

  Sezon Wszystkich Świętych 2016 czas rozpocząć. W ofercie Zielonej Fabryki znajdziecie Państwo wiele niepowtarzalnych kompozycji nagrobnych oraz eleganckich zniczy. Wykonamy również kompozycje na indywidualne zmówienie każdego klienta. Zapraszamy do naszych punktów w Gnieźnie na ul.Wrzesińskiej 44 oraz w Kauflandzie ul. Roosevelta.

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Jesienne spotkanie 2015 i tajemnicze „supu ya malenge ya hadithi”

  Jak co roku jesienne spotkanie klubowe odbyło się w nastroju Wszystkich Świętych. Można było zapoznać się z bogatą ofertą gotowych stroików przygotowanych przez zespół Zielonej Fabryki. Zaprezentowaliśmy kilkanaście odmian chryzantem i róż, jakie będą dostępne na święto zmarłych. Klienci oglądali, podziwiali, kupowali dzisiaj z dodatkową bonifikatą i składali zamówienia. Marysia szczodrze częstowała kawą i ciastem ze śliwkami i legendarną już zupą dyniową (w języku suahili: supu ya malenge ya hadithi)

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Jesienne spotkanie Klubowe Zielonej Fabryki

  W niedzielę 12 października o godzinie 11 odbyło się kolejne spotkanie Klubowiczów Zielonej Fabryki. W jesiennym klimacie, można było zapoznać się z najnowszymi propozycjami na nadchodzące Święto Zmarłych. Przybyli goście poczęstowani zostali ciastem domowego wypieku i dobrą kawą. Dodatkowe rabaty zachęcały do zakupów i składania zamówień. Specjalnie na spotkanie z Klubowiczami załoga Zielonej Fabryki przygotowała ekspozycje w jesiennym klimacie oraz kilkaset prac nagrobnych. Dziękujemy za spotkanie i zapraszamy już na kolejne!