• Aktualności,  DECO,  Florystyka,  Przy Kawie

  Wyjątkowy kwiecień w Zielonej Fabryce

  Miło jest nam poinformować i zaprosić wszystkich klientów, osoby zainteresowane i miłośników naszej Fabryki do udziału w kwietniowym maratonie specjalnych promocji i atrakcji. Zaczynamy już 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilisowy żart!) od wielkiego oficjalnego otwarcia nowego działu Zielonej Fabryki,. Mowa o dziale DECO Zielona Fabryka. Jeśli aranżacje w stylu prowansalskim, vintage, loft są bliskie Twojemu sercu, to DECO Zielonej Fabryki jest miejscem przeznaczonym dla Ciebie. Znajdziesz tu piękne meble, m.in. : klasyczne biblioteki, szklane stoliki, welurowe fotele, dywany w stylu etno…jednym słowem wszystko wyjątkowe. Współpracujemy z takimi markami jak Belldeco i Aluro. Ponad to zaopatrzysz się u nas w ekskluzywne donice Lechuza oraz będące już w naszej…

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Mikołajki z Zieloną Fabryką

  Tradycją są już spotkania Mikołajkowe w Zielonej Fabryce. Dziękujemy za tak liczne przybycie i cieszymy się, że propozycje dekoracji świątecznych cieszyły się waszym uznaniem. Cała nasza załoga zawsze stara się sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom naszych klientów. Zapraszamy codziennie. Czekamy na Was na Wrzesińskiej 44 i w Kauflandzie!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Wszystkich Świętych 2017

  Październik w Zielonej Fabryce upływa zdecydowanie pod znakiem Wszystkich Świętych. Na sezon 2017 w naszej ofercie znajdziecie mnóstwo nowości! Przygotowaliśmy już dla was Stroiki sztuczne. Zbieramy, jak zawsze zresztą, zamówienia na indywidualne projekty. W weekend 14-15 październik zaprezentujemy nową ofertę na kwiaty cięte. Jak co roku na spotkaniu z Klubowiczami Zielonej Fabryki, będzie dobra kawa, ciacho i jeszcze jakaś kulinarna niespodzianka! Ale przede wszystkim nie może zabraknąć was drodzy klienci! Będziemy czekać na was z dobrymi humorami i specjalnymi rabatami!

 • Aktualności,  Przy Kawie

  Sesja fotograficzna oraz przymiarka wianków komunijnych i ślubnych 2017

  W ramach Dni Klubowych Zielonej Fabryki 2 kwietnia w niedzielę odbędzie się wielka przymiarka wianków komunijnych i ślubnych. Dodatkowo każda z modelek będzie mogła uczestniczyć w wykonaniu pamiątkowego zdjęcie przez profesjonalnego fotografa z firmy Wolf-Tech Foto. Poza tym doświadczone wizażystki udzielą rad związanych z pielęgnacją cery oraz makijażu. Od 1 do 2 kwietnia w godzinach od 9 do 16 odbywać się będą Dni Klubowe Zielonej Fabryki. Zapraszamy serdecznie wszystkich Klubowiczów na kawę i słodką przekąskę. Jak co roku czekać na was będą rabaty na cały asortyment oraz prezentacja oferty na nadchodzące święta. Zapraszamy!