Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Kwiaty w pudełku Flower Box

Zielona Fabryka

Dodany: 05 marca 2017

Flower Box! Nowy trend we florystyce.

Idea wręczania kwiatów w pudełkach - jako alternatywa dla tradycyjnych bukietów.

Moda na Flower Boxy przywędrowała do Europy ze wschodu, a dokładnie z Rosji i Emiratów Arabskich, a ceny boksów w tych krajach zaczynają się od 300, a kończą na 1 tys. złotych.

Na naszym krajowym rynku ten pomysł również się przyjął. Choć zarówno wśród klientów jak i samych florystów ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Wielu uważa że nic nie zastąpi prawdziwego bukietu z różnorodnych kwiatów lub bukietu z długich róż. To prawda, ale Flower Boxy to nie zamach na tradycyjną formę podawania kwiatów, ale tylko alternatywa.

 Zielona Fabryka w swojej ofercie ma również Flower Boxy i jesteśmy mile zaskoczeni jak dobrze przyjęła się ta forma wśród naszych klientów. Nowy sposób obdarowywania kwiatami. Pomysł prosty, wręcz banalny. A jego efekt?

 Kompozycja ułożona w pudełku  nie wymaga wazonu, codziennego zmieniania wody, podcinania końcówek, specjalnej pielęgnacji.

Tekturowe pudełka dostępne są w kształcie walca, kwadratu, w bogatej palecie barw. Można je wypełnić kwiatami tylko do krawędzi, wówczas pudełko zamyka się niczym prezent-niespodzianka. Można też z wieczka nie skorzystać, tak, aby kolorowe główki kwiatów wystawały ponad jego brzegi.

To niezwykle praktyczne rozwiązanie. Niejednokrotnie osoba obdarowana kwiatami, nie ma ich gdzie wstawić. Bukiet ląduje wówczas w byle jakim naczyniu lub pustym słoiku. Dobrej jakości boks, wygląda rewelacyjnie i rekompensuje brak wazonu. Jego kolor można dobrać w taki sposób, aby współgrał z aranżacją mieszkania obdarowywanej osoby. Pudełka są też wygodne, bo kwiaty podlewa się tylko od czasu do czasu, nie trzeba ich pielęgnować, przycinać, a gdy zwiędną, elegancki karton można wykorzystać do przechowania w nim innych.

Boksy kwiatowe to również doskonałe rozwiązanie gdy kwiaty muszą pokonać długą drogę. Kwiaty w pudełku mają zapewniony stały dostęp do wody i nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Boks kwiatowy to wspaniały prezent, a nie tylko dodatek do prezentu, rozwiązanie, z którego korzystać lubią przede wszystkim panowie. Utożsamiany jest z różami, a to dlatego, że w takim głównie wariancie go zamawiają - czerwone róże i czarne lub granatowe pudełko to klasyk!


Święto zakochanych, Dzień Kobiet, oświadczyny to wyjątkowe okoliczności zasługujące na równie wyjątkową oprawę. Oryginalne kwiaty w pudełkach to idealny, zaskakujący sposób na wyrażenie uczuć.

Rozwiązanie sprawdza się wyśmienicie także jako dekoracja wnętrz: hoteli, biur, salonów kosmetycznych, przestrzeni imprezowych, takich jak sale ślubne czy bankietowe. Ozdabianie ich kwiatami nie wymaga organizowania wazonów, specjalnych aranżacji, układania, no i łatwo je sprzątnąć.

Flower Boxy to rozwiązanie dla osób lubiących elegancką minimalistyczną formę. Dla osób nowoczesnych nieszczędzących pieniędzy na  rzeczy ekskluzywne.

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe Kończymy nawożenie roślin - nadal zasilane nie mogłyby wejść w…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno