Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Do twarzy Ci w kwiatach

Zielona Fabryka

Dodany: 02 marca 2011

Do twarzy Ci w kwiatach!!!

To swierdzenie dotyczy wszystkich Kobiet, i dlatego w Dniu ich Święta, wszystkie bez względu na wiek, powinny wyglądać i czuć się "twarzowo".

Nic tak nie poprawia nastroju jak bukiet pięknych kwiatów. I choć niektórzy twierdzą że święto 8 marca jest już przebrzmiałe, to jednak w tym właśnie dniu istnieje wspaniała okazja aby wyrazić swój szacunek Kobietom, bo zazwyczaj nie ma ku temu okazji.

Kiedyś były rajstopy i goździk dzisiaj możesz mieć każdy bukiet czy kompozycję kwiatową, jaką tylko sobie wymarzysz. Wszystkie kobiety od najmłodszych do najstarszych uwielbiają otrzymywać kwiaty. Klasyczne eleganckie róże, a może coś bardziej egzotycznego? To, co dla nas jest najistotniejsze dotyczące kwiaciarni, to abyś za każdym razem otrzymywał nie tylko najpiękniej skomponowany bukiet. Równie ważne jest żebyś zawsze odwiedzając Zieloną Fabrykę, dostawał coś naprawdę bezcennego - życzliwość, miły uśmiech, ciepłe słowa i wszystkie najpiękniejsze emocje, które dołączone są do każdej kwiatowej kompozycji.

 

Zapoznaj się z możliwością wysyłki kwiatów przez kuriera!!!

 

Zapraszamy!!!

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe Rośliny obficie podlewamy i regularnie nawozimy. Ciągle można…

Zobacz więcej..

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno