Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


HIT 2009

Zielona Fabryka

Dodany: 17 lutego 2010

Hit Wielkopolski 2009 dla ZIELONEJ FABRYKI

 Zielona Fabryka została zakwalifikowana do prestiżowego konkursu Gospodarczo - Samorządowego HIT 2009, jako jedna z dziesięciu podmiotów, mających siedzibę i prowadzących działalność gospodarczą w powiecie gnieźnieńskim.

 

Celem     konkursu jest wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych w regionie. Zakwalifikowane do konkursu i zgłoszone do Biura Konkursu dokonania firm, samorządów terytorialnych, instytucji i organizacji, są poddawane szczegółowemu oglądowi i ocenie, a potem nagradzane przez kapitułę.

Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych, średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.

W pierwszym etapie Małgorzta Pełczyńska właścicielka z Zielonej Fabryki z rąk Starosty Gnieźnieńskiego otrzymała akt nominacji do finałowej fazy konkursu.

Finał na którym zostały ogłoszone wyniki  Konkursu Gospodarczo - Samorządowego HIT 2009, odbył się dnia 07 lutego 2010 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zielona Fabryka otrzymała tytuł HIT 2009 w kategorii handel i usługi. Temat zgłoszenia:

Innowacyjne podejście do klienta. Usługi florystyczne - indywidualne rozwiązania i projekty

Wspaniały występ Zbigniewa Wodeckiego uświetnil galę finałową konkursu.

Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
W domu: Kwiaty doniczkowe Większość roślin przechodzi okres spoczynku. Podlewamy je umiar…

Zobacz więcej..

Zobacz także

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno