Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów Preload obrazów

Strona główna

ODSZUKAJ ZDJĘCIE PO NUMERZE


Wygraj kwiaty na Walentynki!!!

Zielona Fabryka

Dodany: 09 lutego 2010

W Dniu Zakochanych, pomimo astronomicznej zimy, w wielu sercach rozkwita wiosna.

Budzą się uczucia, które staramy się okazać tej szczególnej osobie na wiele sposobów - ciepłym słowem, miłym gestem, podarunkiem. Czasami jednak brakuje nam słów i odwagi, by nazwać lub głośno wypowiedzieć to, co czujemy. Wtedy najłatwiej jest wyrazić to kwiatami.

Na Walentynki Zielona Fabryka przygotowała specjalną ofertę dla zakochanych. Do kwiatów możemy dołączyć kartę z życzeniami, jakiś drobny upominek w postaci kubeczka, maskotki lub słodkości. Wszystko to możemy pięknie zapakować i za pośrednictwem naszych „kwiatowych posłańców” wysłać pod wskazany adres. Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty. Jeśli do tego dołożymy element zaskoczenia, to nie ma mowy o lepszej niespodziance na Walentynki!!! Kwiatowa Poczta to świetne rozwiązanie w szczególności dla tych bardziej nieśmiałych. Zamówienia na kwiaty wraz z dostarczeniem można składac wcześniej w naszych punktach.

Bardzo fajnym pomysłem są rownież kwiaty jako wystrój romantycznej kolacji przy świecach. Miły nastrój który możemy stworzyć dzięki kwiatom, na pewno zaprocentuje odwzajemnionym uczuciem.

Zielona Fabryka sponsoruje konkurs prowadzony prze Radio Gniezno, w którym można wygrać bukiet kwiatów wraz z usługą dostarczenia na wskazany adres. Ponadto wśród naszych klientów którzy zdecydują sie na usługę dostarczenia kwiatów przez posłańca będą rozlosowane nagrody!!!


Porady i ciekawostki

Zielona Fabryka
Prymula - (Primula) - bylina pochodząca z Europy i Azji. Uprawiana w doniczkach, to mieszaniec pie…

Zobacz więcej..

Zobacz także

Zielona Fabryka Kaufland

ul. Roosevelta 46

62-200 Gniezno

Zielona Fabryka

ul. Wrzesińska 44

62-200 Gniezno